Dotazy na myPhone 6691 Dual Sim Technology

Datum: 11.03.2010
Odesílatel:
Dotaz: Dobrý den potřeboval bych vědět více technických informací a odkaz kde se dá stáhnoutz software.Myphone je dobrý telefon ale ta podpora je hrozná ..já nemužu prehrat video i kdyz je mám ve správném formátu stále mi to píše špatný formát.. Díky naschle
Odpověď: Dobrý den, při našem testu se nám podařilo konvertovat video do kompatibilního formátu, pravda je, že jsme využili sofistikovanější konvertní program, vznikl soubor 3GP, který sice kvalitativně nebyl nejlepší, ale telefon jej přehrával. Bohužel nezbývá Vám nic jiného než experimentovat, ověřte si, zda daný konvertní program opravdu vytváří podporované soubory, hlídejte především rozlišení a formát. Sám výrobce žádný program neposkytuje, nicméně těchto programů je přehršel. Hezký den.

Datum: 01.06.2009
Odesílatel:
Dotaz: Dobry den, muzete mi napsat, jestli ma myPhone nejaka autorizovana servisni strediska v CR a ktera to jsou? Dekuji vam. Roman Podlena
Odpověď: Dobrý den, v ČR není autorizované servistní středisko myPhone, reklamace se vyřizují přes prodejce. Hezký den.

Datum: 07.05.2009
Odesílatel:
Dotaz: Dobry den zakoupil jsem si mobil. tel. myPhone 6691, ale manual ktery byl k tomu prilozen me vubec neuspokojil. Mam problemy s odesilanim pres blutu a take tam neni jak ovladat tenhle mobil, tak pokud by bylo mozne zaslat podrobnejsi manual. Predem dekuji za vyrizeni s pozdaravem vas zakaznik,a preji pekny den.
Odpověď: Dobrý den, bohužel podrobnější manuál neexistuje. Hezký den.

Datum: 23.04.2009
Odesílatel:
Dotaz: Dobrý den.Mám 2 dotazy.První můj 6691 ráda přerušuje příchozí i odchozí hovory.Nevíte co je zdrojem problému?a pak při čtení E books není úplně podporovaná diakritika.Písmena s háčky jsou nahrazovány symboly.Děkuji.P.S Dá se upgradovat firmware tohohle mobilu?
Odpověď: Dobrý den, nejspíše se jedná o technickou vadu a bude nutné servisování, v Nastavení u souboru lze nastavit Kódování, které by mělo pomoci se specifickými znaky. Nemáme informace o novém firmware, pokud opravdu je, pravděpodobně se nebude jednat o lehkou instalaci uživatelem. Hezký den.

Datum: 28.02.2009
Odesílatel:
Dotaz: Dobrý den,zakoupil jsem si telefon myphone 6691.Problem je vtom že používam jen jednu simkartu a u spousty čísel némám jména lidi.Nevíte čím to mužé být.A mužu poprosit o podorbnější manuál v češtině.Děkuji a přeji hezký den.
Odpověď: Dobrý den, zkontrolujte, zda máte u kontaktů i předvolbu státu +420 , myPhone telefony přiřazují jména pouze k takto kompletním číslům. Hezký den.

Datum: 26.02.2009
Odesílatel:
Dotaz: Dobry den, jak je to prosim s moznosti synchronizace kontaktu a kalendare u telefonu myPhone Dual Sim? Diky za odpoved, Libor P.
Odpověď: Dobrý den, bohužel u tohoto modelu je problém se synchronizací, teoreticky by měla být možná, bohužel při testování se nám to nepovedlo. Hezký den.