Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S bílá (white)

Akce
1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S bílá (white)   1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S bílá (white) zezadu   1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S bílá (white) otevřené   1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S bílá (white) stojánek  
Kat. číslo: 32268
Výrobce: 1M.cz
Barva: bílá (white)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (3 ks)
 • 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 s konstrukcí, u které se přední flip otevírá do boku.
 • Kvalitní umělá kůže s květinovým potiskem.
 • V pouzdře 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 má telefon k dispozici všechny ovládací prvky.
 • Flipové pouzdro je precizně vyrobeno přesně pro smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, Xiaomi Redmi Note 9S.
 • 169 Kč

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S

  Květinová paráda

  Příslušenství, které vám padne přesně na mobilní telefon a ještě dodá vysokou ochranu pro váš smartphone. Jedinečné flipové pouzdro 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 je ideální volbou pro ochranu vašeho mobilního telefonu.

  Flipové pouzdro s kapsičkou a květinou

  Flipové pouzdro 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 je vyrobeno v dnes již zaběhnuté konstrukci s otevíráním flipu do boku, stejně jako je tomu u běžné knížky. Vnější část pouzdra 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 tvoří kvalitní umělá kůže s potiskem nádherných květin. Uvnitř najdete jemnou broušenou useň proti poškrábání telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, Xiaomi Redmi Note 9S. Z vnitřní strany flipu najdete i kapsičku o velikosti kreditní karty, ale hlavně dokonalou fixaci flipu zajišťuje, běžným okem nepostřehnutelný, všitý magnetický mechanismus.

  Samozřejmě, že uvnitř pouzdra 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 najdete TPU ochranný kryt, do kterého se jednoduše nacvakne mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, Xiaomi Redmi Note 9S. Řešení krytu tlumí rázy při nechtěném pádu, zabrání poškrábání a obsahuje veškeré výřezy a otvory pro konektory, tlačítka anebo pro kameru s bleskem. Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, Xiaomi Redmi Note 9S se tak z pouzdra 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 nevytahuje vůbec ven.

  Praktická funkce pouzdra 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 umožňuje vytvořit jednoduchý stojánek. Stačí otevřít flip, vaničku mírně otočit a stojánek pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, Xiaomi Redmi Note 9S je během okamžiku hotov. 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 dokládá i výřez pro reproduktor, umožňující telefonování i se zavřeným pouzdrem.

  1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S

   

  1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9S

   

  Vlastnosti flipového pouzdra:

  • Praktické flipové pouzdro s populárním otevíráním do boku, tak jako je tomu u běžné knížky.
  • Vnějšek pouzdra tvoří kvalitní umělá kůže s květinovým potiskem.
  • Flip drží na svém místě pomocí všitého zabudovaného magnetu, nehrozí tak jeho nechtěné otevření.
  • Vnitřek obsahuje ochranný TPU silikonový kryt, který dokonale zabrání poškrábání telefonu a tlumí rázy.
  • Praktická vnitřní kapsička pro kreditní kartu anebo možnost vytvoření jednoduchého stojánku.
  • Obsahuje veškeré výřezy a otvory, tudíž se mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, Xiaomi Redmi Note 9S nevytahuje ven.

  Obsah balení: flipové pouzdro 1Mcz Trendy Book Měňavé listí 2 pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max / Xiaomi Redmi Note 9S .

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2021   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace