Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)

Doprava ZDARMA
Novinka v nabídce
1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)   1Mcz Trojzubec herní židle, křeslo černá červená (black red)  
Kat. číslo: 40286
Výrobce: 1M.cz
Barva: černá červená (black red)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (5 ks)
 • Otočná herní židle 1Mcz Trojzubec je nenahraditelná věc pro opravdové pařany a milovníky počítačových her.
 • Konstrukce židle 1Mcz Trojzubec zaručuje dokonalý komfort používání během mnoha hodin her nebo práce.
 • Dva polštáře z nich jeden je pod hlavu a druhý je bederní. Výsuvná podnožka, možnost náklonu a fixace.
 • Židle 1Mcz Trojzubec má krásný a atraktivní vzhled, jako závodní sedačka. Křeslo je nejen pro hraní, ale i pro práci.
 • 3 999 Kč vč. DPH

     
  Varianty produktu

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  HERNÍ ŽIDLE / HERNÍ KŘESLO

  • SILIKONOVÁ KOLA: Použití silikonových koleček znamená, že podlaha není vystavena poškrábání a koberec zůstává neporušený. Vylučuje také použití neskladných podložek, které se nedají snadno vyčistit a po nějaké době vypadají nevzhledně. Silikonová kolečka zajišťují bezpečí země a jejich pohyb je tichý a pohodlný. Když většina lidí regeneruje síly před dalším dnem, hráč neztrácí čas a prochází úrovněmi v noci. Kola křesla zabrání ostatním členům domácnosti slyšet hluk, který by mohl rušit jejich spánek.
  • NASTAVITELNÝ NÁKLON S BLOKOVÁNÍM: Židli lze naklonit v libovolné poloze, což umožní pohodlné a přizpůsobené použití při hraní, ale nejen, bude perfektní pro mnoho hodin práce, židle se postará o správné polohování páteře, po zvolení do vhodné polohy, zaaretujeme stisknutím páčky dolů. Pokud chce uživatel chvilku relaxace, stačí sklopit zádovou opěrku a neblokovat páku, umožní houpání, zajistí dostatečné prokrvení a také sníží svalové napětí. Pomocí náklonu můžeme křeslo využít i ke sledování filmů atp.
  • PŘÍDAVNÉ POLŠTÁŘE + POSUVNÁ OPĚRKA NA NOHY: Kromě speciálního, korbelového profilu má křeslo také 2 polštáře: pod hlavu a pod páteř, které účinně odlehčují krční a bederní páteři. Polštářky jsou na popruhy, které zaručují stabilitu, nepohybují se a také vám umožňují nastavit je do výšky, která vám vyhovuje. Křeslo má navíc výsuvnou, výklopnou podnožku, skrytou pod sedákem, poskytuje pohodlí a zlepšuje krevní oběh v nohách. Správné polohování minimalizuje únavu těla a vylučuje svalovou bolest způsobenou nesprávným polohováním. Pečujte o své zdraví i zdraví svého dítěte!
  • CUBE SEDADLO = ATRAKTIVNÍ VZHLED: Křeslo má zajímavý a atraktivní vzhled, je ve sportovním, typicky mužském stylu. Pečlivé zpracování a estetické provedení s důrazem na detail mu nepochybně dávají hodnotu. Židle má široký, kbelíkový sedák, který zajistí volnost a pohodlí při používání. Udržuje uživatele dobře během extrémních her. Křeslo má také protiskluzové područky, které jsou odolné proti deformaci; poskytují pohodlnou oporu, snižují bolest v loktech a také snižují zátěž páteře. Potah křesla je snímatelný a pratelný na nízkou teplotu, takže jeho udržení v perfektním stavu není problém.

  Otočná herní židle je nenahraditelná věc pro milovníky počítačových her. Konstrukce zaručuje plný komfort používání během mnoha hodin her nebo práce. Židle drží uživatele dobře při extrémních hrách. Perfektní pro hráče, stejně jako pro lidi, kteří tráví mnoho hodin u počítače nebo stolu z hobby a pracovních důvodů.  Správné nastavení židle a správná poloha těla je pro zdraví velmi důležitá a minimalizuje riziko pozdějších souvisejících neduhů.

  Křeslo má možnost nastavení výšky sedáku, stejně jako nastavení sklonu opěradla. Bez ohledu na výšku uživatele bude vyhovovat každému. Bude fungovat jak pro staršího hráče, tak pro studenta. Lze naklonit v libovolné poloze a umožňuje pohodlné a přizpůsobené používání při hraní, ale nejen - je perfektní pro dlouhé hodiny práce - křeslo se postará o správné polohování páteře, po zvolení vhodné polohy jej zaaretujeme stisknutím páčky dolů. Pokud chce uživatel chvilku relaxace, stačí sklopit zádovou opěrku a neblokovat páku, umožní houpání, zajistí dostatečné prokrvení a také sníží svalové napětí. Pomocí náklonu můžeme křeslo využít i ke sledování filmů atp.

  Výsuvná, rozkládací podnožka , skrytá pod sedákem, poskytuje pohodlí a zlepšuje krevní oběh v nohách. Speciální, lopatový profil. Díky tomu je sezení na židli extrémně pohodlné a únava není tak citelná jako u běžných, nejjednodušších modelů křesel. Další výhodou jsou 2 polštáře - pod hlavu a pod páteř, které účinně odlehčují krční a bederní páteři. Polštáře jsou upevněné na popruhy zaručující stabilitu. Nepohybují se a také vám umožňují nastavit je do vhodné výšky. Potah křesla lze sundat a vyprat na nízkou teplotu, takže není problém ho udržet v perfektním stavu. Spodní část herního křesla je stabilní kříž, 5hvězdičková základna s protiskluzovými podložkami a silikonovými kolečky proti poškrábání.

  Silikonová kolečka zajistí, že podlaha nebude vystavena poškrábání a koberec zůstane neporušený. Vylučuje také použití neskladných podložek, které se nedají snadno vyčistit a po nějaké době vypadají nevzhledně. Silikonová kolečka zajišťují bezpečí země a jejich pohyb je tichý a pohodlný. Když většina lidí regeneruje své síly před dalším dnem, hráč neztrácí čas a prochází úrovněmi v noci. Kola zabrání ostatním členům domácnosti slyšet hluk, který by mohl rušit jejich spánek.

  Křeslo má zajímavý a atraktivní vzhled. Drží se ve sportovním stylu. Pečlivé zpracování a estetické provedení s důrazem na detail mu nepochybně dávají hodnotu.

  TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • certifikáty: CE, SGS
  • barva: černá a modrá
  • maximální nosnost: 150 kg
  • materiál: kov + EPE pěna + ekokůže
  • kola: silikon
  • celkové rozměry (délka / šířka / výška): 124 / 63 / 63 cm
  • hmotnost: 19,5 kg
  • hmotnost s obalem: 19,8 kg

  Obsah balení: herní židle / herní křeslo, základna, kolečka, dva polštářky, manuál.

  Naše hodnocení

  • Vynikající herní židle.
  • Ergonomická konstrukce křesla.
  • Sportovní vzhled.
  • Podnožka a dva polštáře.
  • Non Stop hraní her. :)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2023   |   e-shop: triangl web