Během adventních VÍKENDŮ bude naše prodejna otevřena 9 - 14 hod. Nejenom plný sklad mobilních telefonů a příslušenství, ale malé občerstvení navrch k tomu.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

4smarts Liquid Glass Coating, ochranné tekuté sklo pro mobilní telefon, mobil, smartphone průhledná (clear)

Akce
Náš TIP
Kat. číslo: 9015228
Výrobce: 4smarts
Barva: průhledná (clear)
Dostupnost:
Dodání do Vánoc
SKLADEM NA PRODEJNĚ (8 ks)
 • Unikátní neviditelná ochrana zařízení - tekuté sklo 4smarts Liquid Glass Coating.
 • Antibakteriální, oleofobní a hydrofobní vlastnosti, chrání proti poškrábání a UV záření.
 • Snadná aplikace pomocí aplikačního hadříku, doba schnutí 12 hodin, životnost 12 měsíců.
 • Univerzální řešení pro ochranu nejen displeje jakéhokoliv smatphonu či tabletu.
 • 299 Kč

     

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Zcela nový přístup k ochraně nejen displeje vašeho telefonu představuje unikátní produkt 4smarts Liquid Glass Coating. Jedná se o molekulárně čisté sklo (SiO2) v kapalné formě, které se pomocí hadříku nanáší na displej telefonu. Po zaschnutí se poté promění v tenkou vrstvu opravdového skla chránící displej pod ní. Použitelnost však není vázána pouze na displej, ale lze takto ošetřit i samotné tělo telefonu.

  Výhodou tohoto řešení je nejen jeho univerzálnost, kdy není potřeba řešit rozměry ani provedení displeje, ale i jeho snadná aplikace, u které se není potřeba obávat vzniku bublin a dalších vad, jako se to může stát u klasických fólií či tvrzených skel. Ochranné tekuté sklo 4smarts Liquid Glass Coating tak lze bez obav použít pro jakýkoliv smartphone či tablet.

  Po nanesení a zaschnutí vytvoří sklo 4smarts Liquid Glass Coating ultratenký neviditelný povlak 600x tvrdší než klasické fólie a zajišťuje tak maximální ochranu proti poškrábání. Antibakteriální vlastnost se postará o to, že na povrchu ošetřené plochy ulpí až o 99% méně bakterií. Vrstva je navíc hydrofobní i oleofobní, tudíž odpuzuje vodu, vlhkost i mastnotu. Díky tomu se tak velmi snadno čistí a odstraňují např. nepříjemné otisky prstů. Životnost ochranné vrstvy pak dosahuje až 12 měsíců.

  Tekuté sklo 4smarts Liquid Glass Coating tak představuje dokonalou a přitom neviditelnou ochranu vašeho telefonu bez jakéhokoliv narušení jeho vzhledu.

  Vlastnosti ochranného tekutého skla 4smarts Liquid Glass Coating:
 • Molekulárně čisté sklo v kapalné formě, snadná aplikace pomocí napuštěného hadříku.
 • Antibakteriální (až o 99% méně bakterií na povrchu), hydrofobní a oleofobní vlastnosti, ochrana proti UV záření a poškrábání, snadné čištění.
 • Doba schnutí cca. 12 hodin, životnost až 12 měsíců.
 • Univerzální použití nejen na displej jakéhokoliv smartphonu či tabletu.

 • Obsah balení: hadřík napuštěný alkoholem pro dokonalé vyčištění před aplikací, hadřík napuštěný tekutým sklem 4smarts Liquid Glass Coating pro aplikaci ochranné vrstvy.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2018   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace