Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

Baseus Lazy Bracket for Backseat držák na opěrku hlavy v automobilu pro tablety (SULR-A01) černá (black)

Baseus Lazy Bracket for Backseat držák na opěrku hlavy v automobilu pro tablety (SULR-A01) černá (black)   Baseus Lazy Bracket for Backseat držák na opěrku hlavy v automobilu pro tablety (SULR-A01) černá (black) zezadu   Baseus Lazy Bracket for Backseat držák na opěrku hlavy v automobilu pro tablety (SULR-A01) černá (black) balení  
Kat. číslo: 41643
Výrobce: Baseus
Barva: černá (black)
Dostupnost: -----
 • Skládací držák do auta pro telefon Baseus může zpříjemnit cestování pro vás a vaši rodinu.
 • Od této chvíle se nemusíte starat o to, co budete dělat svým dětem, když cestují - stačí namontovat telefon nebo tablet na kolébku a zapnout jejich oblíbenou pohádku.
 • Produkt již není v prodeji, není možné ho objednat.
  Vyberte si prosím z naší aktuální nabídky:

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Skládací držák do auta pro telefon Baseus může zpříjemnit cestování pro vás a vaši rodinu. Jeho pevnost, nosnost až 1000 g, nastavitelná vzdálenost a šířka, stejně jako otáčení o 360° usnadňují přizpůsobení vašim potřebám. Zapněte pohádku pro své děti nebo sledujte svůj oblíbený televizní pořad na zadním sedadle automobilu - Baseus se ujistí, že se na silnici nenudíte.

  Od této chvíle se nemusíte starat o to, co budete dělat svým dětem, když cestují - stačí namontovat telefon nebo tablet na kolébku a zapnout jejich oblíbenou pohádku. I vy můžete sledovat filmy a seriály na zadním sedadle - posaďte se a užijte si show! Zapomeňte na bolesti ramen nebo páteře - Baseus vám poskytne plné pohodlí. Skládací konstrukce rukojeti umožňuje přizpůsobit ji vašim potřebám. Vzdálenost je nastavitelná od 5-25 cm, což vám dává jedinečnou svobodu. Když don t používat příslušenství, můžete jednoduše složit tak, aby vyhrál t zabírají příliš mnoho místa v autě. Zachycení je kompatibilní s telefony i tablety. Pojme zařízení s úhlopříčkami od 4,7 ″ do dokonce 12,3″. Takže můžete sledovat filmy na obrazovce smartphonu, které používáte každý den, nebo si vzít tablet s sebou a užívat si výhod jeho velkého displeje. Baseus vám dává plnou svobodu. Rukojeť lze otáčet o 360°, takže můžete snadno přizpůsobit její polohu vašim potřebám. Umístěte telefon vertikálně, vodorovně nebo dokonce diagonálně - s Baseusem nejste ničím omezeni. Navzdory své malé velikosti se rukojeť Baseus vyznačuje velmi vysokou pevností. Může zvedat zařízení o hmotnosti až 1000 g Takže se nemusíte obávat, že nebude manipulovat s telefonem nebo tabletem - může je snadno přenášet a poskytnout jim stabilitu. Robustní svorka zaručuje pevné uchopení za všech podmínek. Rychlé brzdění, zpomalení prahových hodnot nebo nerovných silnic - bez ohledu na situaci, vaše zařízení není v nebezpečí pádu. Baseus zaručuje spolehlivou stabilitu. Montáž držáku je triviálně jednoduchá. Stačí otevřít svorku a umístit ji na trubku opěrky hlavy. Poté utáhněte šroubovací uzávěr. To je vše, co potřebujete k bezpečnému připojení klipu a užijte si pohodlí sledování vašich oblíbených filmů na cestách!

  Naše hodnocení

  • Kvalitní materiál.
  • Nastavitelné.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2024   |   e-shop: triangl web