Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Baseus Sky ochranný kryt pro Samsung Galaxy K Zoom čirá (transparent clear)

Akce
Kat. číslo: 6095757
Výrobce: Baseus
Barva: čirá (transparent clear)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (3 ks)
Nádherný ochranný kryt Baseus Sky pro fotografický chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy K Zoom. Ochranný kryt Baseus Sky se vyrábí z maximálně odolného plastu s vynikajícími užitnými vlastnostmi, díky čemuž zabráníte poškrábání Vašeho foto smartphonu Samsung Galaxy K Zoom. Celý ochranný kryt Baseus Sky je proveden v dokonale průhledném, doslova čirém vzhledu. Díky tomu není nijak narušen design fotomobilu Samsung Galaxy K Zoom, ba naopak vyniknou jeho skvělé funkce, vzhled i způsob využití. Ochranný kryt Baseus Sky obsahuje veškeré otvory a výřezy pro konektory, ovládací prvky, ale hlavně pro opravdový rozměrný objektiv s výkonným bleskem. Foto smartphone Samsung Galaxy K Zoom tak nemusíte z plastového krytu Baseus Sky za žádných okolností vytahovat ven, máte jej vždy dokonale chráněn před poškozeni a navíc disponujete celým předním dotykovým displejem. Instalace mobilního telefonu Samsung Galaxy K Zoom do krytu Baseus je snadná, stačí kryt pouze tzv. nacvaknout na smartphone a vše je během okamžiku hotovo. Nádherný vzhled krytu Baseus Sky je doplněn logem výrobce Baseus a stane se nepostradatelným doplňkem Samsungu Galaxy K Zoom.
99 Kč

   

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Nádherný ochranný kryt Baseus Sky pro fotografický chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy K Zoom.

Ochranný kryt Baseus Sky se vyrábí z maximálně odolného plastu s vynikajícími užitnými vlastnostmi, díky čemuž zabráníte poškrábání Vašeho foto smartphonu Samsung Galaxy K Zoom. Celý ochranný kryt Baseus Sky je proveden v dokonale průhledném, doslova čirém vzhledu. Díky tomu není nijak narušen design fotomobilu Samsung Galaxy K Zoom, ba naopak vyniknou jeho skvělé funkce, vzhled i způsob využití.

Ochranný kryt Baseus Sky obsahuje veškeré otvory a výřezy pro konektory, ovládací prvky, ale hlavně pro opravdový rozměrný objektiv s výkonným bleskem. Foto smartphone Samsung Galaxy K Zoom tak nemusíte z plastového krytu Baseus Sky za žádných okolností vytahovat ven, máte jej vždy dokonale chráněn před poškozeni a navíc disponujete celým předním dotykovým displejem.

Instalace mobilního telefonu Samsung Galaxy K Zoom do krytu Baseus je snadná, stačí kryt pouze tzv. nacvaknout na smartphone a vše je během okamžiku hotovo. Nádherný vzhled krytu Baseus Sky je doplněn logem výrobce Baseus a stane se nepostradatelným doplňkem Samsungu Galaxy K Zoom.

Vlastnosti průhledného ochranného krytu Baseus Sky:
 • Kryt z odolného plastu s nádherně průhledným, čirým, provedením pro zvýraznění designu.
 • Důležitý je hlavně výřez pro rozměrný plnohodnotný objektiv s kvalitním duálním bleskem.
 • Kryt obsahuje výřezy a otvory pro konektory a další ovládácí prvky mobilního telefonu.
 • Dokonale odolá poškrábání, chraní boky a zadní část smartphonu a zpřístupňuje plně displej.
 • Kryt je precizně vyroben přesně pro vynikající foto smartphone Samsung Galaxy K Zoom.

 • Obsah balení: ochranný kryt Baseus Sky pro mobilní telefon Samsung SM-C115 Galaxy K Zoom. (part no. SPSAS5ZOOM-02)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ

  MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace