Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Blun Aluminum Bullet USB Car Charger nabíječka do auta s 2xUSB výstupem a 2xUSB kabely s konektory microUSB a USB Type-C modrá černá (blue black)

Akce
Kat. číslo: 19794
Výrobce: Blue Star
Barva: modrá černá (blue black)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (5 ks)
 • Perfektní nabíječka do autaBlun Aluminum Bullet USB Car Charger pro mobilní telefon, smartphone a tablet.
 • Autonabíječka disponuje 2xUSB výstupem se zvýšeným proudem 2.1A a 1A.
 • CL dobíječ Blun Aluminum Bullet USB Car Charger .
 • Součástí balení jsou i opletené kabely a to USB kabel s microUSB konektorem a USB kabel s USB Type-C konektorem.
 • 399 Kč

     

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Auto nabíječka Blun Aluminum Bullet USB Car Charger je ideální sadou, která obsahuje jak dobíječ, tak i opletený USB kabel s microUSB konektorem a opletený USB kabel s USB Type-C konektorem.

  Perfektní nabíječka do auta Blun Aluminum Bullet USB Car Charger se pyšní vyšším výstupním proudem, který disponuje hodnotou 2.1A pro rychlejší dobíjení. Nabíječka do automobilu Blun Aluminum Bullet USB Car Charger disponuje klasickým 2x USB výstupem, který umožňuje připojit jakýkoliv USB kabel.

  V balení přiložený opletený USB kabel je vybaven klasickým microUSB konektorem a druhý opletený USB kabel je vybaven USB Type-C konektorem, oba opletené kabely vám tedy zaručují kompatibilitu pro většinu mobilních telefonů, smartphonů, nebo tabletů. Stačí USB kabel připojit do USB konektoru CL nabíječky a dobíjení může začít.

  CL nabíječka Blun Aluminum Bullet USB Car Charger představuje nepostradatelný doplněk dobíjení vašeho chytrého mobilního telefonu nebo tabletu.

  Vlastnosti nabíječky Blun Aluminum Bullet USB Car Charger:

  • Perfektní provedení, výstupní konektor 2x USB samice.
  • Napájení: CL vstup DC 12 - 24 V, výstup 5.0V / 2.1A a 1A.


  Obsah balení: perfektní CL nabíječka do auta Blun Aluminum Bullet USB Car Charger s 2xUSB výstupem 2.1A a 1A, opletený USB kabel s microUSB konektorem, opletený USB kabel s USB Type-C konektorem.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace