Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Bugatti FlipCase Geneva flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S5, Galaxy S5 Neo bílá (white)

Akce
Kat. číslo: 6099403
Výrobce: Bugatti
Barva: bílá (white)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (2 ks)
Prestižní flipové pouzdro Bugatti FlipCase Geneva reprezentuje ochranu na úrovni pro Váš chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo. Flipové pouzdro Bugatti FlipCase Geneva je charakteristické svým nekompromisně kvalitním zpracováním, které Vám až vyrazí dech. Ano, vnějším materiálem pouzdra Bugatti FlipCase Geneva je ultra tenká kůže, zatímco vnitřek je potažen jemnou látkou z mikrovlákna, to aby nedošlo náhodou k poškrábání Vašeho smartphonu Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo. Pouzdro Bugatti FlipCase Geneva je, dnes již netradičně, vyráběno přímo v Evropě a je doplněno logy a znaky charakterizující značku Bugatti. K samotnému provedení pouzdra Bugatti FlipCase Geneva, tak to je vytvořené v známé flipové konstrukci, s otevíráním flipu směrem dolů ve vertikální orientaci. Vnitřek pak tvoří kožené úchyty, do kterých se tzv. vsune mobilní telefon Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo. Samozřejmě, že Bugatti FlipCase Geneva obsahuje veškeré otvory pro konektory, tlačítka, reproduktor a kameru s bleskem, tudíž nemusíte mobilní telefon Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo vytahovat z pouzdra ven. Stačí odklopit flip, který dokonale drží na přední straně pomocí koženého zobáčku, a vše včetně dotykového displeje je plně k dispozici. Sáhněte, přičichněte, pohlaďte a zjistíte, že kožené pouzdro Bugatti FlipCase Geneva je opravdu jedinečné pro Váš smartphone Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo.
149 Kč

   
Varianty produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Prestižní flipové pouzdro Bugatti FlipCase Geneva reprezentuje ochranu na úrovni pro Váš chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo.

Flipové pouzdro Bugatti FlipCase Geneva je charakteristické svým nekompromisně kvalitním zpracováním, které Vám až vyrazí dech. Ano, vnějším materiálem pouzdra Bugatti FlipCase Geneva je ultra tenká kůže, zatímco vnitřek je potažen jemnou látkou z mikrovlákna, to aby nedošlo náhodou k poškrábání Vašeho smartphonu Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo. Pouzdro Bugatti FlipCase Geneva je, dnes již netradičně, vyráběno přímo v Evropě a je doplněno logy a znaky charakterizující značku Bugatti.

K samotnému provedení pouzdra Bugatti FlipCase Geneva, tak to je vytvořené v známé flipové konstrukci, s otevíráním flipu směrem dolů ve vertikální orientaci. Vnitřek pak tvoří kožené úchyty, do kterých se tzv. vsune mobilní telefon Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo.

Samozřejmě, že Bugatti FlipCase Geneva obsahuje veškeré otvory pro konektory, tlačítka, reproduktor a kameru s bleskem, tudíž nemusíte mobilní telefon Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo vytahovat z pouzdra ven. Stačí odklopit flip, který dokonale drží na přední straně pomocí koženého zobáčku, a vše včetně dotykového displeje je plně k dispozici.

Sáhněte, přičichněte, pohlaďte a zjistíte, že kožené pouzdro Bugatti FlipCase Geneva je opravdu jedinečné pro Váš smartphone Samsung Galaxy S5, nebo Samsung Galaxy S5 Neo.

Vlastnosti koženého flipového pouzdra Bugatti FlipCase Geneva:
 • Celou vnější část tvoří ultra tenká kůže, zatímco vnitřní část je potažena jemnou látkou z mikrovlákna.
 • Vnitřek pouzdra tvoří precizní kožené úchyty, do kterých se chytrý mobilní telefon elegantně vsune.
 • Pouzdro obsahuje všechny potřebné otvory, pro konektory, tlačítka, reproduktor a kameru s bleskem.
 • Pouzdro je vyrobeno navíc jako aktivní, otevřením flipu odemknete displej a zavřením jej opetovně zamknete.
 • Flip se otevírá dolů, vertikálním směrem, chrání celou přední část smartphonu a drží na svém místě pomocí zahnutého zobáčku.
 • Nekompromisně kvalitně a precizně zpracované pouzdro s charakteristickými prvky Bugatti přesně pro Samsung Galaxy S5, Galaxy S5 Neo.

 • Obsah balení: flipové pouzdro Bugatti FlipCase Geneva pro mobilní telefon Samsung SM-G900F Galaxy S5 / Samsung SM-G903F Galaxy S5 Neo. (model no. bugatti geneva flipcase)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ

  MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  © 1M.cz,   2001-2018   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace