Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

CellularLine Car Charger Ultra 2A nabíječka do auta s Lightning konektorem pro Apple iPhone, iPad, iPod (licence MFi) bílá (white)

Náš TIP
Kat. číslo: 6173172
Výrobce: Cellularline
Barva: bílá (white)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (1 ks)
 • Luxusní CL nabíječka CellularLine Ultra do osobního i nákladního automobilu.
 • Obsahuje certifikaci licence MFi pro plnou kompatibilitu s výrobky Apple.
 • CellularLine Car Charger Ultra nabíjí Apple iPhone i Pad, díky 2A proudu.
 • Oboustranný Lightning konektor a opravdu luxusní provedení se stříbrnými doplňky.
 • 799 Kč vč. DPH

     

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Luxusní nabíječka do automobilu CellularLine Car Charger Ultra pro váš populární chytrý mobilní telefon Apple iPhone, nebo tablet Apple iPad.

  CellularLine Car Charger Ultra 2A nabíječka do auta s Lightning konektorem pro Apple iPhone, iPad, iPod (licence MFi) CL nabíječka CellularLine Car Charger Ultra se vyznačuje především precizním provedením s důrazem jak na praktickou funkci, tak i na krásný vzhled. Základem nabíječky do auta CellularLine Car Charger Ultra je extra pevná konstrukce určená pro klasickou zásuvku zapalovače v osobním nebo nákladním automobilu. Autonabíječka CellularLine Car Charger Ultra má dostatečně praktický kroucený nabíjecí kabel, který dosahuje délky až 1 metr.

  Nabíječka do auta CellularLine Car Charger Ultra je na konci napájecího kabelu vybavena oboustranným Lightning konektorem, který je určen pro nejnovější generace mobilního telefonů Apple iPhone, tabletů Apple iPad, nebo přehrávačů Apple iPod. Díky zvýšenému proudovému výstupu až 2A, zvládne CL nabíječka CellularLine Car Charger Ultra dobít naprosto bez problémů jak zmíněný mobilní telefon, tak i náročnější tablet.

  Dobíječ do automobilu je navíc vybaven ochranou proti zkratu, takže se nemusíte vůbec bát o váš smartphone nebo přehrávač. Vzhled nabíječky do auta CellularLine Car Charger Ultra je naprosto úchvatný. Je vyvedena v krásně lesklém povrchu se stříbrnou lištou, ve které je umístěna praktická LED indikace stavu dobíjení. Celková ergonomie CL nabíječky CellularLine Car Charger Ultra je korunována krasně tvarovanými prolisy.

  Dobíjejte váš mobilní telefon Apple iPhone nebo tablet Apple iPad efektivně s CL nabíječkou do auta CellularLine Car Charger Ultra, s notnou dávkou elegance a s Apple certifikací v rámci licence MFi.

  Vlastnosti nabíječky do auta CellularLine Car Charger Ultra:
 • Kvalitně a precizně vyrobená nabíječka do automobilu s luxusním vzhledem.
 • Na jedné straně je klasický vstup do CL zdířky autozapalovače v automobilu.
 • Na druhé straně se nachází oboustranný Apple Lightning konektor pro rychlé dobíjení.
 • Nabíječka obsahuje přepěťovou ochranu a vynikající LED indikaci stavu dobíjení.
 • Splňuje podmínky certifikace v rámci licence MFi pro plnou kompatibilitu s Apple výrobky.

 • Technická specifikace CL nabíječky CellularLine Car Charger Ultra:
 • Vstup AC 12 / 24 V, zásuvka zapalovače v nákladním nebo osobním automobilu.
 • Výstup DC 5V / 2A, Apple Lightning konektor.
 • Kroucený kabel, LED indikace, ochrana přepětí, MFi licence.

 • Rozměry: 95 x 45 x 25 mm / kroucená délka kabelu 1 metr
  Hmotnost: 40 g

  Kompatibilita: Nabíječka do auta CellularLine Car Charger Ultra je vhodná pro mobilní telefony, smartphone a tablety s Apple Lightning konektorem. Jedná se například o mobilní telefon Apple iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6 4,7 palce, iPhone 6S 4,7 palce, iPhone 6 Plus 5,5 palce, iPhone 6S Plus 5,5 palce, dále pak tablet Apple iPad Retina, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro případně přehrávač Apple iPod nano 7. generace, iPod touch 5. generace a další.

  Obsah balení: nabíječka do automobilu CellularLine Car Charger Ultra s Lightning konektorem a MFi licencí pro Apple iPhone, iPad, nebo iPod. (part no. CBRMFIIPH2AW)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace