UPOZORNĚNÍ: Od 1.2. jsme změnili otevírací dobu, nově od 8:30 do 17:00.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

CellularLine Roller Car Charger samonavíjecí nabíječka do auta s Apple Lightning konektorem bílá (white)

Kat. číslo: 6173090
Výrobce: Cellularline
Barva: bílá (white)
Dostupnost: -----
Luxusní CL nabíječka CellularLine Roller Car Charger se samonavíjecím mechanismem do automobilu nebo kamionu pro Váš populární chytrý mobilní telefon Apple iPhone s Ligthning konektorem. Autonabíječka CellularLine Roller Car Charger se vyznačuje především precízním provedením s důrazem jak na praktickou funkci, tak i na krásný vzhled. Základem nabíječky CellularLine Roller Car Charger je netřesoucí se konstrukce určená pro zdířku zapalovače a to v automobilu nebo kamionu. Nabíječka do auta CellularLine Roller Car Charger je zajímavá také svým samonavíjecím mechanismem. Nabíjecí kabel můžete vytáhnout až do délky cca 1 metru a pokud nechcete aby se Vám kabel bezprizorně válel po automobilu stačí zmáčknout k tomu určené tlačítko a samonavíjecí mechanismus jej schová zpět do těla autonabíječky. CL nabíječka CellularLine Roller Car Charger je na konci nabíjecího kabelu vybavena specifickým Apple Lightning konektorem, který je určen pro nejnovější generace mobilního telefonů Apple iPhone anebo přehrávačů Apple iPod. Díky zvýšenému proudovému výstupu 1A, zvládne nabíječka CellularLine Roller Car Charger tyto zařízení dobít naprosto bez problémů. Navíc je vybavena i ochranou proti přepětí, takže se nemusíte vůbec bát o Váš smartphone nebo přehrávač. Vzhled nabíječky do auta CellularLine Roller Car Charger je naprosto úchvatný. Je vyvedena v krásně lesklém povrchu se stříbrnou lištou, ve které je umístěna praktická LED indikace stavu dobíjení a již zmíněné tlačítko samonavíjení. Celková ergonomie CL autonabíječky CellularLine Roller Car Charger je korunována krasně tvarovnými prolisy. Dobíjejte Váš Apple iPhone efektivně s autonabíječkou CellularLine Roller Car Charger s notnou dávkou elegance.
Produkt již není v prodeji, není možné ho objednat.
Vyberte si prosím z naší aktuální nabídky:

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Luxusní CL nabíječka CellularLine Roller Car Charger se samonavíjecím mechanismem do automobilu nebo kamionu pro Váš populární chytrý mobilní telefon Apple iPhone s Ligthning konektorem.

Autonabíječka CellularLine Roller Car Charger se vyznačuje především precízním provedením s důrazem jak na praktickou funkci, tak i na krásný vzhled. Základem nabíječky CellularLine Roller Car Charger je netřesoucí se konstrukce určená pro zdířku zapalovače a to v automobilu nebo kamionu.

Nabíječka do auta CellularLine Roller Car Charger je zajímavá také svým samonavíjecím mechanismem. Nabíjecí kabel můžete vytáhnout až do délky cca 1 metru a pokud nechcete aby se Vám kabel bezprizorně válel po automobilu stačí zmáčknout k tomu určené tlačítko a samonavíjecí mechanismus jej schová zpět do těla autonabíječky.

CL nabíječka CellularLine Roller Car Charger je na konci nabíjecího kabelu vybavena specifickým Apple Lightning konektorem, který je určen pro nejnovější generace mobilního telefonů Apple iPhone anebo přehrávačů Apple iPod.

Díky zvýšenému proudovému výstupu 1A, zvládne nabíječka CellularLine Roller Car Charger tyto zařízení dobít naprosto bez problémů. Navíc je vybavena i ochranou proti přepětí, takže se nemusíte vůbec bát o Váš smartphone nebo přehrávač.

Vzhled nabíječky do auta CellularLine Roller Car Charger je naprosto úchvatný. Je vyvedena v krásně lesklém povrchu se stříbrnou lištou, ve které je umístěna praktická LED indikace stavu dobíjení a již zmíněné tlačítko samonavíjení. Celková ergonomie CL autonabíječky CellularLine Roller Car Charger je korunována krasně tvarovnými prolisy.

Dobíjejte Váš Apple iPhone efektivně s autonabíječkou CellularLine Roller Car Charger s notnou dávkou elegance.

Vlastnosti nabíječky do auta CellularLine Roller Car Charger:
 • Kvalitně a precizně vyrobená nabíječka do automobilu nebo kamionu s luxusním vzhledem.
 • Na jedné straně je klasický vstup do zdířky zapalovaše v automobilu nebo kamionu.
 • Na druhé straně se nachází nový Apple Lightning konektor pro jednoduché dobíjení.
 • Obsahuje samonavíjecí mechanismus, který se aktivuje tlačítkem a schová kabel do těla nabíječky.
 • Splňuje podmínky programu Apple MFI, obsahuje přepěťovou ochranu a LED indikaci.

 • Technická specifikace CL nabíječky CellularLine Roller Car Charger:
 • Vstup DC 12 / 24 V, zdířka autozapalovače.
 • Výstup DC 5V / 1A, Apple Lightning konektor.
 • Samonavíjení, LED indikace, ochrana přepětí.

 • Rozměry: 95 x 45 x 25 mm / délka kabelu 1 metr
  Hmotnost: 42 g

  Kompatibilita: Samonavíjecí CL autonabíječka CellularLine Roller Car Charger je vhodná pro mobilní telefon Apple iPhone a přehrávače Apple iPod s Lightning konektorem (i pro iOS7 a výše). Jsou to například mobilní telefony Apple iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6 a iPhone 6 Plus anebo přehrávače Apple iPod nano 7.generace, Apple iPod touch 5.generace a další.

  Obsah balení: nabíječka do auta CellularLine Roller Car Charger s Apple Lightning konektorem a samonavíjecím mechanismem. (part no. CBRARMFIIPH5W)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2020   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace