Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Akce
Kat. číslo: 6095406
Výrobce: Celly
Barva: bílá (white)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (2 ks)
Vynikající flipové pouzdro Celly Flip Folio je skvělou volbou pro populární chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S4. Pouzdro Celly Flip Folio disponuje stále populárnější flipovou konstrukcí, kde se přední flip otevírá do boku jak kniha. Samotný mobilní telefon Samsung Galaxy S4 se vkládá do zadní plastové vaničky, která je přesně uzpůsobena tomuto mobilnímu telefonu. Samozřejmě plastový kryt pouzdra Celly Flip Folio obsahuje všechny potřebné výřezy a otvory, včetně kamery s bleskem, tak abyste nemuseli Váš mobilní telefon Samsung Galaxy S4 při manipulaci vytahovat ven z pouzdra. Na zadní plastovou vaničku plynule navazuje přední flip z kvalitní vnější umělé kůže a vnitřního jemného semiše. Flip pouzdra Celly Flip Folio dokonale chrání celou přední část mobilního telefonu Samsung Galaxy S4 a drží dokonale na svém místě svou vlastní vahou. Přední část pouzdra Celly Flip Folio je doplněna o embousované logo výrobce Celly. Co je na pouzdru Celly Flip Folio, ale zajímavé oproti jiným pouzdrům v této cenové hladině, je přední průhledná část S-View. Jedná se o horní obdelníkový otvor, ve kterém vidíte ty nejdůležitější informace na displeji mobilního telefonu Samsung Galaxy S4, aniž byste museli pouzdro otevírat. Díky této konstrukci je pouzdro Celly Flip Folio i aktivní, takže otevřením mobilní telefon Samsung Galaxy S4 odemčete a zavřením je zase opět zamčete. Kvalitní pouzdro Celly Flip Folio je za nízkou cenu špičkové řešení pro mobilní telefon Samsung Galaxy S4.
79 Kč

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Vynikající flipové pouzdro Celly Flip Folio je skvělou volbou pro populární chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S4.

Pouzdro Celly Flip Folio disponuje stále populárnější flipovou konstrukcí, kde se přední flip otevírá do boku jak kniha. Samotný mobilní telefon Samsung Galaxy S4 se vkládá do zadní plastové vaničky, která je přesně uzpůsobena tomuto mobilnímu telefonu.

Samozřejmě plastový kryt pouzdra Celly Flip Folio obsahuje všechny potřebné výřezy a otvory, včetně kamery s bleskem, tak abyste nemuseli Váš mobilní telefon Samsung Galaxy S4 při manipulaci vytahovat ven z pouzdra.

Na zadní plastovou vaničku plynule navazuje přední flip z kvalitní vnější umělé kůže a vnitřního jemného semiše. Flip pouzdra Celly Flip Folio dokonale chrání celou přední část mobilního telefonu Samsung Galaxy S4 a drží dokonale na svém místě svou vlastní vahou.

Přední část pouzdra Celly Flip Folio je doplněna o embousované logo výrobce Celly.

Co je na pouzdru Celly Flip Folio, ale zajímavé oproti jiným pouzdrům v této cenové hladině, je přední průhledná část S-View. Jedná se o horní obdelníkový otvor, ve kterém vidíte ty nejdůležitější informace na displeji mobilního telefonu Samsung Galaxy S4, aniž byste museli pouzdro otevírat.

Díky této konstrukci je pouzdro Celly Flip Folio i aktivní, takže otevřením mobilní telefon Samsung Galaxy S4 odemčete a zavřením je zase opět zamčete.

Kvalitní pouzdro Celly Flip Folio je za nízkou cenu špičkové řešení pro mobilní telefon Samsung Galaxy S4.

Vlastnosti koženého pouzdra s flipem Celly Flip Folio:
 • Kožené pouzdro s otvíráním flipu typu kniha, fixace přední části svou vlastní vahou.
 • Zadní plastová vanička do které se nacvakne mobilní telefon Samsung Galaxy S4.
 • Pouzdro obsahuje veškeré výřezy a otvory pro kameru, blesk, konektory a další ovládací prvky.
 • S-View průhledné okénko s důležitými informacemi a možností ovládání hovoru.
 • Aktivní konstrukce pouzdra, otevřením odemčete, zavřením zamčete mobilní telefon.

 • Obsah balení: kožené flipové pouzdro Celly Flip Folio S-View pro mobilní telefony Samsung i9505 Galaxy S4 / Samsung i9500 Galaxy S IV / Samsung i9506 Galaxy S4 LTE-A. (part no. FLFS403)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ

  MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  © 1M.cz,   2001-2018   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace