Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Celly Wally Unica L univerzální flipové pouzdro pro mobilní telefon, mobil, smartphone černá (black)

Výprodej
Kat. číslo: 9018326
Výrobce: Celly
Barva: černá (black)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (2 ks)
Univerzální flipové pouzdro Celly Wally Unica je vynikající řešení pro Váš mobilní telefon, chytrý mobil nebo smartphone a jeho nošení. Celly Wally Unica se výborně hodí pro mobilní telefon, pro který není flipové pouzdro vyráběno přesně. Jedná se o chytré univerzální řešení, tudíž flipové pouzdro Celly Wally Unica pokrývá širokou část modelů mobilních telefonů nebo smartphonů. Pouzdro Celly Wally Unica je vyvedeno v notoricky známé konstrukci předního flipu, který se otevírá do boku stejně jako klasická kniha a kryje celou přední část mobilního telefonu včetně dotykového displeje. Celý vnější i vnitřní povrch pouzdra Celly Wally Unica tvoří kvalitní umělá kůže, s tím že přední flip je fixován na svém místě pomocí pásku s magnetem, který přechází ze zadní strany pouzdra v přední flip. Stěžejní univerzální systém se ukrývá uvnitř pouzdra Celly Wally Unica. Jedná se o o posuvnou plošku, která je vybavena samolepicí protiskluzovou podložkou, na kterou upevníte Váš mobilní telefon nebo smartphone. Tuto plošku lze posouvat v kolejnicích nahoru a dolů, s tím že pohyb usnadňuje vestavěný pružný mechanismus. Tento posuv slouží k tomu, abyste mohli u svého mobilního telefonu využívat kameru, aniž byste museli smartphone vytahovat ven z pouzdra. Při focení vysunete mobil nahoru a po focení jej opět zasunete zpět dolů na své místo uvnitř pouzdra Celly Wally Unica. Samotné pouzdro Celly Wally Unica se pyšní precizním provedením s kvalitním prošitím, s tím že na přední straně se nachází i drobná perforace pro reproduktor Vašeho smartphonu. Uvnitř pouzdra Celly Wally Unica se také nachází čtveřice kapes, tři o velikosti kreditní karty pro Vaše platební karty a čtvrtá trochu větší například pro papírové bankovky. Celý styl pouzdra Celly Wally Unica je pak obohacen o loga a znaky výrobce společnosti Celly. Obohaťte svůj mobilní telefon o univerzální pouzdro Celly Wally Unica a mějte jej vždy stylově a dokonale chráněn.
199 Kč vč. DPH

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Univerzální flipové pouzdro Celly Wally Unica je vynikající řešení pro Váš mobilní telefon, chytrý mobil nebo smartphone a jeho nošení. Celly Wally Unica se výborně hodí pro mobilní telefon, pro který není flipové pouzdro vyráběno přesně. Jedná se o chytré univerzální řešení, tudíž flipové pouzdro Celly Wally Unica pokrývá širokou část modelů mobilních telefonů nebo smartphonů.

Pouzdro Celly Wally Unica je vyvedeno v notoricky známé konstrukci předního flipu, který se otevírá do boku stejně jako klasická kniha a kryje celou přední část mobilního telefonu včetně dotykového displeje. Celý vnější i vnitřní povrch pouzdra Celly Wally Unica tvoří kvalitní umělá kůže, s tím že přední flip je fixován na svém místě pomocí pásku s magnetem, který přechází ze zadní strany pouzdra v přední flip.

Stěžejní univerzální systém se ukrývá uvnitř pouzdra Celly Wally Unica. Jedná se o o posuvnou plošku, která je vybavena samolepicí protiskluzovou podložkou, na kterou upevníte Váš mobilní telefon nebo smartphone. Tuto plošku lze posouvat v kolejnicích nahoru a dolů, s tím že pohyb usnadňuje vestavěný pružný mechanismus. Tento posuv slouží k tomu, abyste mohli u svého mobilního telefonu využívat kameru, aniž byste museli smartphone vytahovat ven z pouzdra. Při focení vysunete mobil nahoru a po focení jej opět zasunete zpět dolů na své místo uvnitř pouzdra Celly Wally Unica.

Samotné pouzdro Celly Wally Unica se pyšní precizním provedením s kvalitním prošitím, s tím že na přední straně se nachází i drobná perforace pro reproduktor Vašeho smartphonu. Uvnitř pouzdra Celly Wally Unica se také nachází čtveřice kapes, tři o velikosti kreditní karty pro Vaše platební karty a čtvrtá trochu větší například pro papírové bankovky. Celý styl pouzdra Celly Wally Unica je pak obohacen o loga a znaky výrobce společnosti Celly.

Obohaťte svůj mobilní telefon o univerzální pouzdro Celly Wally Unica a mějte jej vždy stylově a dokonale chráněn.

Vlastnosti flipového koženého pouzdra Celly Wally Unica:
 • Vnější i vnitřní materiál tvoří kvalitní umělá kůže s precizním zpracováním a elegantním prošitím.
 • Flip se otevírá do boku jako klasická kniha, s tím že kryje celou přední část včetně dotykového displeje.
 • Přední flip obsahuje perforaci pro reproduktor, díky kterému lze vyřídit hovor i se zavřeným flipem.
 • Samotný flip je fixován k zadní části pouzdra pomocí pásku s magnetem, který jej drží dokonale na svém místě.
 • Hlavní plus pouzdra se ukrývá uvnitř, kde je nejen čtveřice kapsiček, ale hlavně univerzální posuvný mechanismus.
 • Mechanismus obsahuje posuvnou plochu se samolepicí protiskluzovou podložkou, pro upevnění Vašeho smartphonu.
 • Nehledejte nevzhledná pouzdra, volte univerzální flipové pouzdro Celly Wally Unica pro Váš mobil nebo smartphone.

 • Vnitřní rozměry pouzdra: 135 x 65 x 13 mm

  Kompatibilita pouzdra: Univerzální flipové pouzdro Celly Wally Unica je vhodné pro mobilní telefony, mobily a smartphony o velikosti displeje cca 4 až 4,5 palce s rozměry v rozmezí od 125 x 55 x 5 mm do 135 x 65 x 13 mm. Jsou to například mobilní telefony Acer Liquid Z200, Alcatel One Touch 4027D Pixi3 (4.5), One Touch 5042D Pop 2 (4.5), One Touch 6012D Idol Mini, One Touch 6012X Idol Mini, One Touch 6036Y Idol 2 Mini S, One Touch 6039Y Idol3 (4.7), Aligator S4000 Duo, S4020 Duo, S4020 Senior, Allview V1 Viper E, Gigabyte GSmart Tuku T4, GoClever Quantum 2 400, Quantum 4, HTC Evo 3D X515m, One Mini 601n, One S Z560e, Sensation Z710e, Sensation XE Z715e, Huawei Ascend G6 LTE 4G, Ascend G350, Ascend P1, Ascend Y300, Kazam Trooper 2 4.0, TV 4.5, Lenovo A390, LG H320 Leon, H340n Leon 4G LTE, H420 Spirit, H440n Spirit 4G LTE, Motorola Moto E, Moto X, MyPhone Fun, Prestigio Grace X3 PSP3455DUO, Multiphone 4020 Duo PAP4020DUO, Multiphone 4044 Duo PAP4044DUO, Multiphone 4055 Duo PAP4055DUO, Multiphone 5430 Duo PAP5043DUO, Samsung SM-G800F Galaxy S5 Mini, Sencor Element P431, Sony Xperia L C2105, Xperia V LT25i, Xperia S LT26i, Xperia Z1 Compact D5503, Xperia Z3 Compact D5803, THL T12, Xiaomi Mi2, Mi2S, Zopo ZP600+, ZTE Blade V, Blade Q Mini, Grand X, Grand X In, Kis 3 a další.

  Obsah balení: kožené flipové pouzdro Celly Wally Unica velikosti L pro mobilní telefon, mobil nebo smartphone. (part no. WALLYUNILBK)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace