Eshop, infolinky a expedice jsou v plném provozu. Prodejna otevřena pro výdej objednávek přes internet. Více ...
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Držáky pro mobilní telefony, mobily

Vyhledejte si příslušenství přímo pro své zařízení
nebo si vyberte z připraveného seznamu zařízení
Držáky pro mobilní telefony jsou praktickým i elegantním doplňkem na Váš mobil. Populární držáky slouží k uchycení mobilu v automobilu nebo na motocyklu. Pro mobilní telefon je uchycení jistě na prvním místě, aby mu zajistilo samotnou funkčnost, ale neméně důležitý je i vzhled. Vybíráme jen opravdu kvalitní a originální držáky s možností precizní filtrace a samozřejmě za skvělé ceny. Dopřejte si na Váš mobil jen opravdu to, co je pro vás a Váš smartphone to nejlepší na přesyceném trhu s mobilními telefony a příslušenstvím.

K dispozici jsou držáky s přísavkou, nalepovací, do mřížky ventilace, magnetické, s dobíjením, s bezdrátovým nabíjením, s microUSB konektorem, Apple Lightning konektorem, USB-C nebo Type-C konektorem a dále. To vše pro Váš mobil.

Vlastní: sklad, prodejna, fotky, texty. Rychlé dodání a skvělé ceny. Mobily nás opravdu baví. Vaše První Mobilní, www.1M.cz.
86 produktů


© 1M.cz,   2001-2020   |   e-shop: triangl web
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace