Během adventních VÍKENDŮ bude naše prodejna otevřena 9 - 14 hod. Nejenom plný sklad mobilních telefonů a příslušenství, ale malé občerstvení navrch k tomu.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

HTC HC C942 originální ochranný kryt pro HTC One (M8), One M8s průhledná (clear)

Akce
Kat. číslo: 5122099
Výrobce: HTC
Barva: průhledná (clear)
Dostupnost:
Dodání do Vánoc
SKLADEM NA PRODEJNĚ (3 ks)
Kvalitně zpracovaný originální ochranný kryt HTC HC C942 pro vynikající chytrý mobilní telefon HTC One (M8), nebo HTC One M8s. Ochranný kryt HTC HC C942 je vyroben z elegantního a velmi odolného plastu, který zabrání jak poškrábání smartphonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s, tak i případný rázům způsobených pádem. Kryt HTC HC C942 chrání celou zadní část mobilního telefonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s, ale navíc i veškeré boční hrany, které jsou náchylné k poškození. Instalace smartphonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s do krytu HTC HC C942 je velice jednoduchá, stačí na mobilní telefon pouze tzv. nacvaknout plastový kryt a vše je hotovo. Samozřejmě, že v ochranném krytu HTC Hard Shell máte k dispozici všechny ovládací prvky mobilního telefonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s včetně kamery s tlačítky a konektory. Chytrý mobilní telefon HTC One (M8), nebo HTC One M8s tak nemusíte z krytu HTC HC C942 vůbec vytahovat ven, kryt je na smatphonu stále nasazený. Celý ochranný kryt HTC HC C942 je vyveden v mléčně průhledném vzhledu s efektním vybroušeným logem HTC přímo uprostřed krytu. Aby ochrana smartphonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s byla kompletní je součásti balení krytu HTC HC C942 o vynikající ochranná fólie HTC pro celý velký dotykový displej. Kryt HTC HC C942 je nejen skvělá ochrana pro HTC One (M8), nebo HTC One M8s, ale tvoří i krásný doplněk celkového vzhledu.
99 Kč

   

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Kvalitně zpracovaný originální ochranný kryt HTC HC C942 pro vynikající chytrý mobilní telefon HTC One (M8), nebo HTC One M8s.

Ochranný kryt HTC HC C942 je vyroben z elegantního a velmi odolného plastu, který zabrání jak poškrábání smartphonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s, tak i případný rázům způsobených pádem. Kryt HTC HC C942 chrání celou zadní část mobilního telefonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s, ale navíc i veškeré boční hrany, které jsou náchylné k poškození.

Instalace smartphonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s do krytu HTC HC C942 je velice jednoduchá, stačí na mobilní telefon pouze tzv. nacvaknout plastový kryt a vše je hotovo. Samozřejmě, že v ochranném krytu HTC Hard Shell máte k dispozici všechny ovládací prvky mobilního telefonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s včetně kamery s tlačítky a konektory.

Chytrý mobilní telefon HTC One (M8), nebo HTC One M8s tak nemusíte z krytu HTC HC C942 vůbec vytahovat ven, kryt je na smatphonu stále nasazený. Celý ochranný kryt HTC HC C942 je vyveden v mléčně průhledném vzhledu s efektním vybroušeným logem HTC přímo uprostřed krytu.

Aby ochrana smartphonu HTC One (M8), nebo HTC One M8s byla kompletní je součásti balení krytu HTC HC C942 o vynikající ochranná fólie HTC pro celý velký dotykový displej.

Kryt HTC HC C942 je nejen skvělá ochrana pro HTC One (M8), nebo HTC One M8s, ale tvoří i krásný doplněk celkového vzhledu.

Vlastnosti ochranného krytu HTC HC C942 Hard Shell:
 • Kryt vyrobený z odolného plastu v mléčném průhledném provedení s logem HTC.
 • Plastový kryt chrání celou zadní část a veškeré boční hrany před poškrábáním a rázy.
 • Kryt obsahuje veškeré otvory a výřezy, takže nemusíte mobilní telefon vytahovat ven.
 • Součástí balení krytu je i vynikající HTC ochranná fólie na celý dotykový displej.
 • Precizně a kvalitně vyrobený ochranný kryt přesně pro smartphone HTC One (M8) a HTC One M8s.

 • Obsah balení: originální ochranný kryt HTC HC C942 Hard Shell a originální ochranná fólie na displej pro mobilní telefon HTC One (M8) / HTC One M8s. (part no. 99H11421-00)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ

  MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  © 1M.cz,   2001-2018   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace