Eshop, infolinky a prodejna jsou v plném provozu → Expedice objednávek funguje bez přerušení Prodejna je již otevřena jak pro výdej objednávek, tak i pro přímý prodej Více zde ...
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Jabra Step Wireless Bluetooth Stereo Headset černá (black)

Kat. číslo: 6017572
Výrobce: Jabra
Barva: černá (black)
Dostupnost: -----
Bezdrátová Bluetooth Stereo sluchátka Jabra Step Wireless pro život v pohybu s Vaším mobilním telefonem, smartphone anebo tabletem. Bluetooth Stereo headset Jabra Step Wireless je dokonale navržen pro Váš aktivní život v pohybu. Bezdrátová sluchátka Jabra Step Wireless jsou lehká a poddajná nejen díky patentovaným pružným úchytům GelHooks, ale také pomocí tří typů špuntů EarGels. Kombinace těchto technologií dává jistotu, že Jabra Step Wireless budou v uších držet vždy pevně, ale přitom pohodlně. Bluetooth sluchátka Jabra Step Wireless jsou určena do venkovního prostředí. Sluchátka jsou nejen prachuvzdorná, ale i odolná vůči vniknutí vody a to vše dle certifikace IP52. Sluchátka Jabra Step Wireless můžete tak v naprostém klidu používat v jakémkoliv počasí nebo při jakékoliv aktivitě. Sluchátka Jabra Step Wireless navíc poskytují i naprosto vynikající reprodukci hudby a to hlavně díky dokonalou izolací okolního hluku anebo novými technologiemi aplikovanými do řídící jednotky. Pomocí ovladače umístěného na sluchátkách Jabra Step Wireless můžete ovládat nejen hudbu z Vašeho mobilního zařízení, ale i vyřizovat případné telefonní hovory díky integrovanému mikrofonu. Pomocí technologie Multiuse můžete sluchátka Jabra Step Wireless propojit s dvěma zařízením současně v jeden okamžik. S Jabra Step Wireless můžete tak spojit například mobilní telefon a tablet, poslouchat hudbu z tabletu a vyřizovat hovory ze smartphonu. Dlouhá provozní doba sluchátek Jabra Step Wireless pak zajistí, že budete stále na příjmu anebo si budete moci dlouho vychutnávat oblíbenou muziku. Bluetooth pecková stereo sluchátka Jabra Step Wireless bezdrátové řešení poslechu při sportu, procházce nebo na cestách.
Produkt již není v prodeji, není možné ho objednat.
Vyberte si prosím z naší aktuální nabídky:

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Bezdrátová Bluetooth Stereo sluchátka Jabra Step Wireless pro život v pohybu s Vaším mobilním telefonem, smartphone anebo tabletem.

Bluetooth Stereo headset Jabra Step Wireless je dokonale navržen pro Váš aktivní život v pohybu. Bezdrátová sluchátka Jabra Step Wireless jsou lehká a poddajná nejen díky patentovaným pružným úchytům GelHooks, ale také pomocí tří typů špuntů EarGels. Kombinace těchto technologií dává jistotu, že Jabra Step Wireless budou v uších držet vždy pevně, ale přitom pohodlně.

Bluetooth sluchátka Jabra Step Wireless jsou určena do venkovního prostředí. Sluchátka jsou nejen prachuvzdorná, ale i odolná vůči vniknutí vody a to vše dle certifikace IP52. Sluchátka Jabra Step Wireless můžete tak v naprostém klidu používat v jakémkoliv počasí nebo při jakékoliv aktivitě.

Sluchátka Jabra Step Wireless navíc poskytují i naprosto vynikající reprodukci hudby a to hlavně díky dokonalou izolací okolního hluku anebo novými technologiemi aplikovanými do řídící jednotky. Pomocí ovladače umístěného na sluchátkách Jabra Step Wireless můžete ovládat nejen hudbu z Vašeho mobilního zařízení, ale i vyřizovat případné telefonní hovory díky integrovanému mikrofonu.

Pomocí technologie Multiuse můžete sluchátka Jabra Step Wireless propojit s dvěma zařízením současně v jeden okamžik. S Jabra Step Wireless můžete tak spojit například mobilní telefon a tablet, poslouchat hudbu z tabletu a vyřizovat hovory ze smartphonu. Dlouhá provozní doba sluchátek Jabra Step Wireless pak zajistí, že budete stále na příjmu anebo si budete moci dlouho vychutnávat oblíbenou muziku.

Bluetooth pecková stereo sluchátka Jabra Step Wireless bezdrátové řešení poslechu při sportu, procházce nebo na cestách.

Vlastnosti Bluetooth Stereo headsetu Jabra Step Wireless:

 • Lehká a odolná konstrukce s patentovanými špunty do uší a pružným úchytům.
 • Certifikace IP52 díky čemuž jsou sluchátka odolná vůči prachu a stříkající vodě.
 • Ovadač hudby a hovorů spolu s mikrofonem integrovným přímo na sluchátkách.
 • MultiPoint technologie pro možnost současného spárování dvou zařízení .
 • Dlouhá výdrž spolu s elegantním provedením pro Váš aktivní život v pohybu.

Technická specifikace bezdrátových sluchátek Jabra Step Wireless:

 • Bluetooth 4.0, EDR, HFP, HSP, A2DP, AVRCP, SCO, eSCO, 10 metrů dosah.
 • Multiuse / Multipoint spojení dvou zařízení současně v jeden okamžik.
 • Nabíjení přes standardní microUSB konektor. Doba plného nabití cca 2 hodiny.
 • Doba hovoru a poslechu hudby 4 hodiny, pohotovostní režim až 6 dní.
 • Tlačítka přijmutí / ukočení hovoru, vypnutí / zapnutí, hlasitosti a ovládání hudby.
 • Špičkový kompaktní a lehký design z polykarbonátu, ABS, TPE a silikonu.

Rozměry: 20 x 20 x 16 mm
Hmotnost: 16,5 gramu

Obsah balení: Bluetooth Stereo headset Jabra Step Wireless, tři páry gelových špuntů do uší EarGels různých velikostí, jeden pár záušníku EarHooks, krátký USB kabel s microUSB konektorem, manuál Jabra Step Wireless. (part no. 100-97000000-60, 100-97000000-02)

DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

ZADAT NOVÝ DOTAZ
© 1M.cz,   2001-2020   |   e-shop: triangl web
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace