UPOZORNĚNÍ: Od 1.2. měníme otevírací dobu, nově od 8:30 do 17:00.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Kat. číslo: 9013142
Barva: černá (black)
Dostupnost: -----
Originální LG Disk na palubní desku slouží k uchycení držáků do auta s přísavkou na okno. LG Disk je vyroben z pevného a odolného plastu a má mírně vyvýšenou měkkou samolepící zadní stranu. Díky této měkké samolepící spodní straně můžete jednuduše a hlavně pevně umístit LG Disk prakticky kamkoliv na palubní desce. Poté jen stačí vzít Váš držák do auta s přísavkou na okno a uchytit jej do LG Disku, tak jako by se jednalo o klasické okno automobilu. LG Disk má jemně ohraničený okraj, takže držák umístíte naprosto přesně pro dokonalé uchycení. LG disk neobsahuje žádné logo výrobce, takže jej můžete použít s jakýmkoliv držákem, jakékoliv značky.
Produkt již není v prodeji, není možné ho objednat.
Vyberte si prosím z naší aktuální nabídky:

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Originální LG Disk na palubní desku slouží k uchycení držáků do auta s přísavkou na okno.

LG Disk je vyroben z pevného a odolného plastu a má mírně vyvýšenou měkkou samolepící zadní stranu. Díky této měkké samolepící spodní straně můžete jednuduše a hlavně pevně umístit LG Disk prakticky kamkoliv na palubní desce. Poté jen stačí vzít Váš držák do auta s přísavkou na okno a uchytit jej do LG Disku, tak jako by se jednalo o klasické okno automobilu.

LG Disk má jemně ohraničený okraj, takže držák umístíte naprosto přesně pro dokonalé uchycení. LG disk neobsahuje žádné logo výrobce, takže jej můžete použít s jakýmkoliv držákem, jakékoliv značky.

Vlastnosti základny LG Disk:
 • pevný plastový materiál
 • bez loga výrobce na LG Disku
 • celkový průměr 80mm, vnitřní průměr 74mm, šířka okraje 3mm, výška okraje 1mm
 • měkká samolepicí základna na spodní straně o průměru 73mm a výšce 2mm


 • Obsah balení: základna nebo-li adaptér na palubní desku LG Disk pro přisavné držáky.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2020   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace