UPOZORNĚNÍ: Od 1.2. jsme změnili otevírací dobu, nově od 8:30 do 17:00.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Reproduktory pro mobilní telefony - JBL

Vyhledejte si příslušenství přímo pro své zařízení
nebo si vyberte z připraveného seznamu zařízení
Výpis je omezen těmito vybranými parametry:
Zrušit vše [X] , Značka: JBL [X]   |  
Reproduktory pro mobilní telefony jsou praktickým i elegantním doplňkem na Váš mobil. Populární reproduktor slouží k poslechu hudby z mobilu. Pro mobilní telefon je přenos hudby jistě na důležitém místě, aby mu zajistilo i audiovizuální funkčnost, ale neméně důležitý je i vzhled. Vybíráme jen opravdu kvalitní a originální reproduktory s možností precizní filtrace a samozřejmě za skvělé ceny. Dopřejte si na Váš mobil jen opravdu to, co je pro vás a Váš smartphone to nejlepší na přesyceném trhu s mobilními telefony a příslušenstvím.

K dispozici jsou reproduktory bezdrátové, Bluetooth, s audio konektorem, Apple Lightning konektorem, USB-C nebo Type-C konektorem a dále. To vše pro Váš mobil.

Vlastní: sklad, prodejna, fotky, texty. Rychlé dodání a skvělé ceny. Mobily nás opravdu baví. Vaše První Mobilní, www.1M.cz.
11 produktů
Reproduktory JBL pro mobilní telefony jsou velmi populární na českém trhu.
Patří mezi kvalitní reproduktory pro mobil za skvělou cenu s vynikajícím výkonem a funkčností. Přenosné reproduktory a reprosoustavy JBL pro mobil je pro vás jistě ideální volbou na přesyceném trhu s mobily.

Vlastní sklad, prodejna, fotky, texty. Rychlé dodání a skvělé ceny. Mobily nás opravdu baví. Vaše První Mobilní, www.1M.cz.

© 1M.cz,   2001-2020   |   e-shop: triangl web
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace