Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Náš TIP
Kat. číslo: 9012030
Barva: bílá (white)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (3 ks)
Tento praktický USB kabel je určen k vícenásobnému nabíjení Vašeho mobilního telefonu, smartphonu nebo tabletu. USB kabel obsahuje na jedné straně klasický USB konektor k připojení počítače nebo naíječky, zatímco na straně druhé najdete sadu tří microUSB konektorů. USB kabel tak umožňuje tzv. multi připojení více zařízení najednou, konkrétně tří a jejich současné nabíjení. Díky konstrukci USB kabelu si s jednou nabíječkou vystačíte k současnému nabíjení tři náročných zařízení s microUSB konektorem. Vynikající Multi USB kabel je výborným řešením Vašeho vícečetného dobíjení.
299 Kč vč. DPH

   

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Tento praktický USB kabel je určen k vícenásobnému nabíjení Vašeho mobilního telefonu, smartphonu nebo tabletu.

USB kabel obsahuje na jedné straně klasický USB konektor k připojení počítače nebo naíječky, zatímco na straně druhé najdete sadu tří microUSB konektorů. USB kabel tak umožňuje tzv. multi připojení více zařízení najednou, konkrétně tří a jejich současné nabíjení. Díky konstrukci USB kabelu si s jednou nabíječkou vystačíte k současnému nabíjení tři náročných zařízení s microUSB konektorem.

Vynikající Multi USB kabel je výborným řešením Vašeho vícečetného dobíjení.

Vlastnosti Multi USB kabelu s 3x microUSB konektorem:
 • Na jedné straně kabelu klasický USB konektor do USB portu.
 • Na druhé straně kabelu tři standardizované microUSB konektory.
 • USB kabel slouží k současnému dobíjení tří zařázení s microUSB konektorem.
 • USB kabel je vhodný pro mobilní telefony, smartphone, ale i tablety.

 • Celková délka: cca 1 metr.
  Délka tří kabelů s microUSB konektory: 170 mm.

  Kompatibilita: Multi USB kabel s třemi microUSB konektory je vhodný pro všechny mobilní telefony, smartphony, tablety, navigace a čtečky knih s microUSB konektorem. Jsou to například značky Acer, Ainol Novo, Alcatel, Aligator, Aligator tablet, Amazon Kindle, Asus, Archos, Becker, BlackBerry, Caterpillar CAT, Colorovo, CPA Halo, Dell, Doro, Dynavix, E-Ten, Easypix, Emgeton, Emporia, Energy Sistem, Evolve, Evolveo, Falk, Fujitsu, Garmin, Garmin-Asus, Gigabyte GSmart, GoClever, GoGen, Holux, HP iPAQ, HTC, Huawei, i-mate, iGet, Lenovo, LG, MDA, Media-Tech, Medion, MIO, Mivvy, Motorola, MyPhone, MyTab, Navigon, Navman, Navon, Nokia, Palm, Pocketbook, Point of View, Prestigio, Samsung, Sencor, Sonim, Sony, Sony Ericsson, Sweex, SwissVoice, Qtek, T-Mobile, Technaxx, TomTom, Toshiba, Umax, Wooky, Vodafone, XDA, Xiaomi, Xtreamer, Yarvik, ZiO, Zopo, ZTE a další.

  Obsah balení: Multi USB kabel s 3x microUSB konektorem. (part no. ATCMICROMULTIWH)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace