Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  

NÁVOD K URČENÍ MODELU MOBILNÍHO TELEFONU

Jelikož se v našem internetovém obchodě vždy snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc a velká většina produktů je definována pro určitý model mobilního telefonu, je na začátku naprosto stěžejní jeho přesné určení. Proto jsme vytvořili krátký návod.

Metoda č. 1: Pomocí samotného mobilního telefonu

Pokud máte po ruce přímo telefon, pro který hledáte dané příslušenství, je nejjednodušší otevřít si v jeho nastavení stránku s informacemi o zařízení. Pojmenování se liší dle výrobce, zde si to uvedeme na příkladu zařízení Apple. Klikněte na ikonku Nastavení, poté na Obecné a nakonec na Informace a zobrazí se Vám název i číslo modelu (u iPhone SE je primárně zobrazeno MP842CS/A, po kliknutí na toto číslo zjistíte alternativu A1723, se kterou se pracuje častěji a je uvedena i na našem webu).

Metoda č. 2: Pomocí účtenky

Pokud si uschováváte účtenku od každého nákupu je pro Vás snadné dohledat název telefonu na ní. Anebo ještě lépe jste u nás již nakoupil příslušenství na daný telefon, tak si můžete osvěžit paměť a ujistit se pomocí, jak účtenky, tak i třeba e-mailového potvrzení objednávky.

Metoda č. 3: Pomocí krabičky telefonu

Pokud navrch k účtence uschováváte i veškerý originální obalový materiál, tak u mobilních telefonů je vždy na krabičkách uveden nejen název telefonu, sériové číslo daného kousku, ale často i číslo modelu. Na krabičce hledejte bílé samolepky s čárovými kódy, pro názorný příklad uvádíme fotografii několika krabiček z našeho skladu a archivu.

Závěrečné upozornění

Jelikož výrobci často drží modelové řady je velmi důležité poznamenat si název či číslo modelu do nejmenšího detailu. Například značka Huawei má modelovou řadu P40, ve které najdete hned čtyři odlišné modely: P40, P40 Pro, P40 Lite a P40 Lite E. Dále výrobci často uvádějí opakovaně některé modely, a ty se pak odlišují dle letopočtu výroby, např. značka Samsung uvedla postupně modely J5, J5 (2016) a J5 (2017).

Děkujeme, že tomuto věnujete zvýšenou pozornost

Pokud jste celý text dočetli až do tohoto bodu, chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat, že věnujete tomuto aspektu zvýšenou pozornost a předejdete tak problémům s expedicí.

Váš tým 1M.cz První mobilní

 

 

© 1M.cz,   2001-2024   |   e-shop: triangl web