Eshop, infolinky, expedice, vše funguje tak jak má. | Prodejna otevřena. Přijďte a nakupte. :)
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

Nillkin Amazing CP PLUS tvrzené sklo na celou přední stranu pro Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus černá (black)

Výprodej
Nillkin Amazing CP+ ochranná fólie z tvrzeného skla proti prasknutí pro Apple iPhone 6 Plus black   Nillkin Amazing CP+ ochranná fólie z tvrzeného skla proti prasknutí pro Apple iPhone 6 Plus z boku   Nillkin Amazing CP+ ochranná fólie z tvrzeného skla proti prasknutí pro Apple iPhone 6 Plus přesnost   Nillkin Amazing CP+ ochranná fólie z tvrzeného skla proti prasknutí pro Apple iPhone 6 Plus škrábání   Nillkin Amazing CP+ ochranná fólie z tvrzeného skla proti prasknutí pro Apple iPhone 6 Plus vrstvy   Nillkin Amazing CP+ ochranná fólie z tvrzeného skla proti prasknutí pro Apple iPhone 6 Plus balení  
Kat. číslo: 6175063
Výrobce: Nillkin
Barva: černá (black)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (3 ks)
Inovované tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ pro špičkový mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus je obohaceno o efektní vzhled. Fólie Nillkin Amazing CP+ je vlastnostmi prakticky identická s modelem Amazing H+, ale navíc přidává jednu novinku v podobě barevného přechodu mimo displej. Tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ je naprosto precizně zarovnáno až přesně po okraj celé přední strany mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus.
200 Kč vč. DPH

   

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Inovovaná ochranná fólie Nillkin Amazing CP+ pro špičkový mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus je obohacena o efektní vzhled.

Fólie Nillkin Amazing CP+ je vlastnostmi prakticky identická s modelem Amazing H+, ale navíc přidává jednu novinku v podobě barevného přechodu mimo displej. Tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ je naprosto precizně zarovnáno až přesně po okraj celé přední strany mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus. Tato technologie výroby umožňuje, že mimo displej není fólie Nillkin Amazing CP+ z tvrzeného skla průhledná, ale naopak barevná. S tvrzeným sklem Nillkin Amazing CP+ tak můžete nejen navázat na barvu svého smartphonu Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, ale dokonce můžete i přední barevný odstín změnit.

Jak již bylo napsáno, tak ostatní vlastnosti tvrzeného skla Nillkin Amazing CP+ jsou totožné s již zmíněným modelem Amazing H+, takže jen pro úplnost je zrekapitulujeme. Hlavní složku fólie Nillkin Amazing CP+ tvoří tvrzené sklo AGC Flat Glass dovezené z Japonska s využitím Harves nanotechnologií, která má za následek vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Displej je tak lépe čitelný i na ostrém denním světle.

Již zmíněné speciální tvrzené sklo dosahuje tvrdosti až 9H, takže dokonale brání poškrábání při jakékoliv situaci a nejen to. Pomocí těchto vlastností absorbuje i rázy, takže působí proti prasknutí samotného displeje například při nechtěném pádu. Oleofobní povlak fólie Nillkin Amazing CP+ zamezuje ulpívání otisků prstů a jiných nečistot.

Díky špičkové technologii výroby fólie Nillkin Amazing CP+ bylo dosaženo tloušťky pouhých 0,3mm spolu s přesnou CNC řezací a frézovací technikou má za následek, že fólie přesně dosedne na své místo na mobilním telefonu Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus. Fólii Nillkin Amazing CP+ můžete dokonce i umýt a znovu použít, protože je opatřena silikonovým nátěrem zabraňujícím poškození vodou. V balení Nillkin Amazing CP+ najdete kromě tvrzeného skla a aplikační sady i ochranné fólie na zadní kameru smartphonu Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus.

Dokonalá ochrana v podobě tvrzeného skla Nillkin Amazing CP+ chrání nejen displej Vašeho mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, ale i celou přední část.

Vlastnosti ochrannéhé tvrzeného skla Nillkin Amazing CP+:

  • Fólie se skládá z několika vrstev, tvrzené sklo a nanovstrtva pro pevnost a čitelnost.
  • Chrání celou přední část smartphonu až přesně po okraj a mimo displej je sklo zabarvené.
  • Oleofobní vrstva proti otiskům prstů a silikonový nátěr jako ochrana proti vodě.
  • Díky pevnosti 9H zabraňuje fólie nejen poškrábání, ale i případnému prasknutí displeje.
  • Špičková technologie výroby přesně pro mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus.

 

Obsah balení: ochranné tvrzené sklo Nillkin Amazing CP+ proti prasknutí a modrým paprskům pro mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus 5,5 palce / Apple iPhone 6S Plus / Apple iPhone 7 Plus / Apple iPhone 8 Plus, ochranné fólie na zadní kameru a aplikační sada: vlhčený ubrousek, suchý ubrousek, modrá elektrostatická fólie proti prachu, lepící pásek proti prachu, lepící pásek pro odlepení fólie, lešticí hadřík, průvodce instalací.

DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

ZADAT NOVÝ DOTAZ
© 1M.cz,   2001-2021   |   e-shop: triangl web
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace