Eshop, infolinky, expedice, vše funguje tak jak má. | Prodejna otevřena. Přijďte a nakupte. :)
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink)

Výprodej
Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink)   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) ochranný kryt   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) ochranný kryt zepředu   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) podložka bezdrátového nabíjení   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) podložka bezdrátového nabíjení zezadu   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) podložka bezdrátového nabíjení seshora   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) podložka bezdrátového nabíjení zezdola   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) USB kabel konektory   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) USB kabel komplet   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) USB kabel k podložce konektory   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) USB kabel k podložce komplet   Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max růžová (pink) balení  
Kat. číslo: 21505
Výrobce: Nillkin
Barva: růžová (pink)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (1 ks)
 • Jednoduše koncipovaný ochranný kryt Nillkin TPU silikonu šetrného k životnímu prostředí.
 • Minimalistická nabíjecí podložka umožňující bezdrátové nabíjení.
 • Ergonomický USB kabel 3in1 v klasickém provedení.
 • 500 Kč vč. DPH

     
  Varianty produktu

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Video produktu

  Podrobný popis

  Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max

  Stylové příslušenství

  Špičkový set z výrobny Nillkin se vším co v běžném životě potřebujete a navíc, vám zaručí jedinečnost mezi milovníky setů všech zařízení.

  Magicky přitažlivý

  Stylový kryt Nillkin byl navržen v jednoduchém provedení pro ochranu jak zadní části mobilního telefonu, tak i jeho bočních hran včetně mírného přesahu vpředu. Jako materiál je využita TPU slitina a polykarbonát, v tomto spojení je vše šetrné k životnímu prostředí s patřičnou pevností i při zachování náležité pružnosti. Povrchová úprava se honosí spojením typů: zezadu imitace skleněného povrchu s vlisovanou texturou a na bocích hladká s hrubozrnnými výstupky v místech úchopu tak, aby kryt Nillkin lépe padl do rukou.

  Minimalistická podložka pro bezdrátové nabíjení s rozměry pouhých 100 x 100 mm a tloušťkou 8,5mm nebude za žádné situace strhávat na sebe pozornost. Naopak se budete moci spolehnout, že Vám tento drobeček vždy bezpečně a hlavně rychle nabije mobilní telefon. Je toho dosaženo bezdrátovým nabíjením Qi s podporou nejnovějších technologií. Stačí tak pouze položit do blízkosti menší než 6mm jakékoliv kompatibilní zařízení a to se ihned začne bezdrátově nabíjet.

  Luxusní opletený kabel pro nabíjení a přenos dat pro váš mobilní telefon. Kabel je vyroben ze špičkového nylonového materiálu tak aby se vám kabel nikdy nezlomil. Speciální úprava obou konektorů, zajistí že se vám kabel připojí naprosto jednodušše kdekoliv a do jakéhokoliv zařízení. Na kabelu jsou hned všechny 3 nejdůležitější konektory a to - USB Type-C, Apple Lightning, micro USB.

  Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max

   

  Nillkin Fancy Gift Set sada ochranného krytu, USB kabelu a podložky pro bezdrátové nabíjení pro Apple iPhone XS Max

   

  Vlastnosti setu:

  • Kvalitní kryt z TPU slitiny a polykarbonátu šetrného k životnímu prostředí s patřičnou pevností a zároveň náležitou pružností.
  • Povrchová úprava kombinuje imitaci skla, textury či hrubozrnné místa pro lepší úchop.
  • Minimalistická nabíjecí podložka umožňující bezdrátové nabíjení.
  • Podložka používá univerzální standard bezdrátového nabíjení Qi, lze bezdrátově nabíjet jakékoliv zařízení podporující tuto technologii.
  • Vestavěný pokročilý čip pro zajištění stabilního a rychlého nabíjení.
  • Disponuje Apple Lightning, USB Type-C, microUSB konektorem a je vyroben z TPE a PVC.
  • Ergonomický USB kabel 3in1 v klasickém provedení.

  Obsah balení: ochranný kryt Nillkin, USB kabel s USB Type-C, Apple Lightning a microUSB konektorem, USB kabel s USB Type-C konektorem, podložka pro bezdrátové nabíjení.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2021   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace