Během adventních VÍKENDŮ bude naše prodejna otevřena 9 - 14 hod. Nejenom plný sklad mobilních telefonů a příslušenství, ale malé občerstvení navrch k tomu.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Náš TIP
3DZ - Stříbrná
Kat. číslo: 6172541
Výrobce: Nillkin
Barva: bílá (white)
Dostupnost:
Dodání do Vánoc
SKLADEM NA PRODEJNĚ (1 ks)
Elegantní flipové pouzdro Nillkin Ice pro elegantní chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6. Flipové pouzdro Nillkin Ice je tvořeno vnitřním odolným polykarbonátovým krytem, do kterého pasuje přesně mobilní telefon Apple iPhone 6 a vnější kvalitní umělou kůží s děrovaným povrchem. Plastový kryt obsahuje všechny potřebné výřezy a otvory, například pro kameru, blesk, reproduktor, konektory a tlačítka. Vanička je zezadu celá potažena již zmíněnou umělou kůží taktéž s perforovaným povrchem pro dodání autentičnosti. Zadní část přechází plynule v přední kožený flip s vnitřním i vnějším děrováním. Flip pouzdra Nillkin Ice zakrývá celou přední část mobilního telefonu Apple iPhone 6 a chrání tak především rozměrný dotykový displej před poškrábáním. Flip je fixován na přední část mobilního telefonu Apple iPhone 6 svou vlastní vahou. Uprostřed vnějšího povrchu pouzdra Nillkin Ice je veden prošitý pruh v kontrastní barvě a s logem Nillkin evokující ledovou kostku. Při telefonování nebo ovládání lze flip přetočit na zadní stranu krytu, takže Vám nijak nebrání a vždy se dokonale vrátí na své místo. Díky celkově vynikající konstrukci pouzdra Nillkin Ice nemusíte telefon Apple iPhone 6 vůbec vytahovat z pouzdra ven. Navíc lze z pouzdra Nillkin Ice vytvořit velmi praktický stojánek. Stačí pouzdro Nillkin Ice otevřít, vaničku mírně naklonit a stojánek pro Apple iPhone 6 je během okamžiku hotov. Pouzdro Nillkin Ice je doplněno o jednoduché, ale výrazné akcenty s logem a názvem značky Nillkin a vnitřním sloganem Fashin, Simple, Perfect, There is no end in pursuing. Aby byla ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 6 kompletní obsahuje pouzdro Nillkin Ice přímo v balení i ochrannou fólii na přední část mobilního telefonu včetně dotykového displeje. Zvolte si kompletní a stylovou ochranu pro Váš Apple iPhone 6, zvolte si flipové pouzdro Nillkin Ice.
249 Kč vč. DPH

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Elegantní flipové pouzdro Nillkin Ice pro elegantní chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6.

Flipové pouzdro Nillkin Ice je tvořeno vnitřním odolným polykarbonátovým krytem, do kterého pasuje přesně mobilní telefon Apple iPhone 6 a vnější kvalitní umělou kůží s děrovaným povrchem. Plastový kryt obsahuje všechny potřebné výřezy a otvory, například pro kameru, blesk, reproduktor, konektory a tlačítka. Vanička je zezadu celá potažena již zmíněnou umělou kůží taktéž s perforovaným povrchem pro dodání autentičnosti.

Zadní část přechází plynule v přední kožený flip s vnitřním i vnějším děrováním. Flip pouzdra Nillkin Ice zakrývá celou přední část mobilního telefonu Apple iPhone 6 a chrání tak především rozměrný dotykový displej před poškrábáním. Flip je fixován na přední část mobilního telefonu Apple iPhone 6 svou vlastní vahou. Uprostřed vnějšího povrchu pouzdra Nillkin Ice je veden prošitý pruh v kontrastní barvě a s logem Nillkin evokující ledovou kostku.

Při telefonování nebo ovládání lze flip přetočit na zadní stranu krytu, takže Vám nijak nebrání a vždy se dokonale vrátí na své místo. Díky celkově vynikající konstrukci pouzdra Nillkin Ice nemusíte telefon Apple iPhone 6 vůbec vytahovat z pouzdra ven. Navíc lze z pouzdra Nillkin Ice vytvořit velmi praktický stojánek. Stačí pouzdro Nillkin Ice otevřít, vaničku mírně naklonit a stojánek pro Apple iPhone 6 je během okamžiku hotov.

Pouzdro Nillkin Ice je doplněno o jednoduché, ale výrazné akcenty s logem a názvem značky Nillkin a vnitřním sloganem Fashin, Simple, Perfect, There is no end in pursuing. Aby byla ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 6 kompletní obsahuje pouzdro Nillkin Ice přímo v balení i ochrannou fólii na přední část mobilního telefonu včetně dotykového displeje.

Zvolte si kompletní a stylovou ochranu pro Váš Apple iPhone 6, zvolte si flipové pouzdro Nillkin Ice.

Vlastnosti flipového pouzdra Nillkin Ice Flip:
 • Celé flipové pouzdro je vyrobeno z kvalitní eko kůže s jemný děrováním na povrchu.
 • Vnitřní kryt je z tvrdého polykarbonátu s jemně hladkým povrchem a zezadu potažen kůží.
 • Kryt obsahuje všechny potřebné, přesné výřezy a otvory pro ovládání mobilního telefonu.
 • Flipové pouzdro je kvalitně vyrobeno přesně pro chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6.
 • Vnější prošitý pruh v kontrastní barvě s logem Nillkin evokující ledovou kostu dle názvu pouzdra.
 • V balení pouzdra se nachází ochranná fólie na displej mobilního telefonu Apple iPhone 6.

 • Obsah balení: kožené pouzdro s flipem Nillkin Ice Folio Flip pro mobilní telefon Apple iPhone 6 4,7 palce, ochranná fólie (screenprotector) pro mobilní telefon Apple iPhone 6 4,7 palce.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ

  MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  © 1M.cz,   2001-2018   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace