Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Plantronics Voyager Legend Bluetooth headset + Nabíjecí pouzdro černá (black)

Náš TIP
Kat. číslo: 6017541
Výrobce: Plantronics
Barva: černá (black)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (3 ks)
Špičkový Bluetooth headset Plantronics Voyager Legend je důstojný nástupce high-end headsetů v populární modelové řadě Voyager. Bluetooth headset Plantronics Voyager Legend se vyznačuje nepřekonatelnou zvukovou čistotou a komfortem nošení, klidně i po celý Váš pracovní den. Plantronics Voyager Legend navíc do sebe vměstnal všechny aktuálně dostupné, ale i nové technologie a technické vychytávky, takže můžete Bluetooth headset využít opravdu na plno. Za zmínku tak jistě stojí Smart Call Routing pro detekci umístění headsetu, tři mikrofony pro dokonalý hovor, hlasové příkazy a oznámení pro komfort ovládání, MyHeadset aplikace pro Android a iOS, MyHeadset Updater pro aktulizaci softwaru headsetu, Multipoint pro současné spojení dvou zařízení a P2i nano nátěr odolný proti vlhkosti. Plantronics Voyager Legend je již teď legendou v kategorii Bluetooth headsetů. V balení této verze Bluetooth headsetu Plantronics Voyager Legend najdete navíc nabíjecí pouzdro pro doplnění energie.
2.599 Kč vč. DPH

   

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Smart Call Routing.
Technologie, která intuitivně řídí hovory přes Bluetooth headset Plantronics Voyager Legend. Pozastaví například poslech hudby při příchozím hovoru anebo umožňuje automatické přijmutí hovoru pouhým zvednutím headsetu a umístěním na ucho. Ovládání hovorů a headsetu se tak stává jednodušší.

Přesný a čistý zvuk.
Tři mikrofony WindSmart zabudované v headsetu Plantronics Voyager Legend optimalizují Váš hlas podle vlivu okolí, ve kterém se aktuálně nacházíte. Minimalizuje se tak hluk způsobený počasím, okolím, pohybem a taktéž se odstraní veškeré nežádoucí zvuky v pozadí. Na druhé straně hovoru tak nikdo ani nepozná zda-li voláte z rušné ulice nebo klidu domova.

Hlasové oznámení a příkazy.
Bluetooth headset Plantronics Voyager Legend Vám hlasem oznámí jméno volajícího a umožňuje též hlasové ovládání. Stačí vyslovit Answer pro přijmutí hovoru anebo Ignore pro odmítnutí hovoru. Zmáčknutím tlačítka hlasového oznámení si můžete zjistit stav baterie headsetu, stav Bluetooth připojení anebo můžete využít technologii Vocalyst pro čtení emailů, diskusních fór, příspěvků apod. Plantronics Voyager Legend Vám pomůže jak při práci nebo odpočinku, tak i při sledování stavu headsetu.

Ochrana proti vlhkosti.
Na Plantronics Voyager Legend se můžete spolehnout za každého počasí a situace, ve které se ocitnete. Můžete s ním telefonovat za deště, při sněžení, na koupališti, u moře apod. Plantronics Voyager Legend je totiž chráněn speciální technologií P2i. Jedná se o neviditelný nano nátěr, který se nanáší již v průběhu výrobního procesu, a který dokonale odpuzuje kapalinu. Headset Plantronics Voyager Legend je tak ještě spolehlivější.

Aplikace MyHeadset.
Již dobře známá aplikace MyHeadset pro Android a iOS je ke stažení v obchodě Google Play nebo App Store a doplňuje tak funkce headset Plantronics Voyager Legend. Pomáhá například při vyhledávání náhlavní soupravy, tím že do něj pošle hlasitý tón a vy jej tak snáze najdete anebo můžete pomocí BackTrack funkce sledovat poslední využití headsetu na mapě. Pokud máte verzi Android 3.0 a vyšší, můžete si na obrazovku vložit widget, se stavem baterie anebo můžete sledovat stav baterie v oznamovací liště.

Aplikace MyHeadset Updater.
Aktualizuje software Vašeho headsetu Plantronics Voyager Legend ještě dnes. Změňte se jazyk hlasového oznámení a příkazů, změňte si chování senzorů anebo si změňte jakékoliv další nastavení headsetu, které je k dispozici. Stačí Vám aplikace MyHeadset Updater, přiložený USB kabel a Váš počítač.

Audio Streaming.
Přenášejte hudbu, podcasty, GPS instrukce a další audio aplikace pomocí A2DP Bluetooth profilu z telefonu do Bluetooth headsetu Plantronics Voyager Legend. Headset se tak staně Vaším nepostradatelným společníkem.

Multipoint.
Tato technologie umožňuje spárovat a udržovat spojení s dvěma zařízeními současně v jeden okamžik. K headsetu Plantronics Voyager Legend tak můžete spárovat například Váš mobilní telefon a tablet, smartphone a PC, kombinací je nespočet, stačí si jen zvolit priority komunikace.

Stále nabitý.
Kapesní nabíjecí pouzdro je perfektní doplněk pro uložení, ochranu a dobíjení Bluetooth headsetu Plantronics Voyager Legend. Díky interní baterii pouzdra můžete dobít headset Plantronics Voyager Legend dvakrát na maximálně 14 hodin hovoru (až 21 hodin celkové doby hovoru). Díky LED indikátoru uvidíte stav baterie headsetu Plantronics Voyager Legend i nabíjecího pouzdra na první pohled. Pouzdro dobijete z jakéhokoli microUSB nabíjecího kabelu nebo nabíječky.

Vlastnosti Bluetooth headsetu Plantronics Voyager Legend:
 • Bluetooth v3.0, A2DP profil pro audio streaming, AVRCP pro ovládání muziky, HSP, HFP 1.6, PBAP pro ID volajícího.
 • Technologie Smart Sensor pro detekci umístění headsetu na ucho. Hlasové ovládání a příkazy. Ukazatel stavu baterie headsetu pro Android a iOS.
 • Multipoint technologie pro současné spojení dvou zařízení. WindSmart technologie tří mikrofónů pro potlačení ozvěny, ruchu a šumu.
 • P2i nano nátěr odpuzující vodu. Magnetický nabíjecí konektor. Aktualizace software headsetu.
 • Doba hovoru 7 hodin, pohotovostní doba 11 dní, doba nabíjení 2 hodiny.
 • S nabíjecím pouzdrem prodloužíte dobu hovoru o 14 hodin, celkem pak o 21 hodin.

 • Rozměry: 100 x 60 x 10 mm
  Hmotnost: 18 gramů

  Obsah balení: Bluetooth headset Plantronics Voyager Legend, USB kabel s microUSB konektorem, redukce z microUSB konektoru na 5 pinovým konektor (doléhá přesně na magnetický kontakt na headsetu), přenosné kapesní dobíjecí pouzdro s microUSB vstupem a 5 pinovým výstupem, dva náhradní gelové špunty do ucha, dva molitany do ucha, manuál. (part no. 89880-45)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace