UPOZORNĚNÍ: Od 1.2. jsme změnili otevírací dobu, nově od 8:30 do 17:00.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Výprodej
Kat. číslo: 1222146
Výrobce: Playboy
Barva: růžovo bílá (pink white)
Dostupnost:
není skladem
Designová sluchátka Playboy se nesou nejen ve znamení stylu, ale i technické kvality. Sluchátka Playboy jsou vhodná především pro použití s mobilním telefonem, smartphonem nebo tabletem. Sluchátka Playboy obsahují klasický univerzální audio konektor Jack 3,5mm, takže nemusíte řešit případnou kompatibilitu. Na audio kabelu sluchátek Playboy se nachází ovladač s tlačítkem a mikrofonem. Tlačítko slouží jak k příjmu hovoru, tak i k základnímu ovládání přehrávače. Mikrofon je tu pak pro nerušené vyřízení telefonátu. Sluchátka Playboy se vyznačují i velmi kvalitním podáním hudby, ať jsou to čisté výšky, decentní středy anebo hutné basy. Samotné tělo sluchátka je tvořeno velkým 13mm reproduktory a extrémně pohodlnými silikonovými špunty do uší, které jsou v balení hned ve třech párech. Se sluchátky Playboy můžete hovořit nebo poslouchat muziku jak dlouho chcete bez pocítění jakéhokoliv nepohodlí. Sluchátka Playboy byla vytvořena jako módní doplněk s nápisy a logem značky Playboy.
69 Kč vč. DPH

   
Varianty produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Designová sluchátka Playboy se nesou nejen ve znamení stylu, ale i technické kvality.

Sluchátka Playboy jsou vhodná především pro použití s mobilním telefonem, smartphonem nebo tabletem. Sluchátka Playboy obsahují klasický univerzální audio konektor Jack 3,5mm, takže nemusíte řešit případnou kompatibilitu. Na audio kabelu sluchátek Playboy se nachází ovladač s tlačítkem a mikrofonem. Tlačítko slouží jak k příjmu hovoru, tak i k základnímu ovládání přehrávače. Mikrofon je tu pak pro nerušené vyřízení telefonátu.

Sluchátka Playboy se vyznačují i velmi kvalitním podáním hudby, ať jsou to čisté výšky, decentní středy anebo hutné basy. Samotné tělo sluchátka je tvořeno velkým 13mm reproduktory a extrémně pohodlnými silikonovými špunty do uší, které jsou v balení hned ve třech párech. Se sluchátky Playboy můžete hovořit nebo poslouchat muziku jak dlouho chcete bez pocítění jakéhokoliv nepohodlí.

Sluchátka Playboy byla vytvořena jako módní doplněk s nápisy a logem značky Playboy.

Vlastnosti sluchátek Playboy:
 • V hlavní roli design a vynikající technické parametry s vytříbenou zvukovou izolací okolního ruchu.
 • Výměnné špunty do uší, více párů v balení, dlouhý audio kabel s možností připojení mobilního zařízení.
 • Univerzální audio konektor 3,5mm Jack, vhodný pro mobilní telefony, tablety, smartphone apod.
 • Sluchátka mají na audio kabelu ovladač s mikrofone a tlačítkem ovládání hovorů a muziky.

 • Technická specifikace sluchátek Playboy:
 • Dynamické reproduktory s průměrem 13mm.
 • Frekvenční rozsah 20Hz až 20000Hz.
 • Citlivost 112dB / mW.
 • Impedance 32 ohmů.
 • Délka audio kabelu 1,2 metru.

 • Kompatibilita ovladače sluchátek Playboy:
 • Samotná sluchátka bez použití ovladače hovorů jsou plně kompatibilní se všemi přehrávači, mobilními telefony, tablety, smartphony s klasický audio konektorem 3,5mm.
 • S Apple iPhone, iPad, iPod jsou sluchátka plně kompatibilní včetně tlačítka ovládání hovorů (příjem/zavěšení) a mikrofonu. Jedno stisknutí tlačítka pauza a přehrávání, dvě stisknutí následující skladba, tři stisknutí předchozí skladba, delší podržení vyvolá Siri.
 • S mobilními telefony a tablety Alcatel, Aligator, Caterpillar, Cube1, Doogee, Energy Sistem, Evolveo, Gigabyte Gsmart, GoClever, GoGen, Google, Honor, HTC, Huawei, iGet, iNew, Lenovo, LG, LTLM, Meizu, Motorola, MyPhone, MyTab, Navon, OnePlus One, Point of View, Prestigio, Samsung Galaxy, Sencor, Sony Xperia, Sony Ericsson, THL, Vonino, Xiaomi, Yarvik, YotaPhone, Zopo, ZTE jsou sluchátka od verze operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a výše taktéž plně kompatibilní, tedy včetně tlačítka ovládání hovorů (příjem/zavěšení) a mikrofonu. Jedno stisknutí tlačítka pauza a přehrávání, dvě i tři stisknutí následující skladba, delší podržení vyvolá hlasové povely.
 • S operačním systémem WindowsPhone prezentovaným především chytrými mobilními telefony Nokia, jsou sluchátka plně kompatibilní včetně tlačítka ovládání hovorů (příjem/zavěšení) a mikrofonu. Jedno stisknutí tlačítka pauza a přehrávání.
 • S ostatními telefony a jejich systémy by ovladač hovorů (příjem/zavěšení) i mikrofon měl taktéž fungovat, jedná se například o značky BlackBerry, CPA Halo, Emporia, Swissvoice apod. Jedno stisknutí tlačítka pauza a přehrávání.

 • Obsah balení: stereo sluchátka do uší Playboy s mikrofonem a tlačítkem, tři páry špuntů do uší. (part no. PBEPHF18-06A)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2020   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace