Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Samsung EF-YG920BM Protective Cover originální ochranný kryt pro Samsung Galaxy S6 zelená (mint)

Náš TIP
Kat. číslo: 5077374
Výrobce: Samsung
Barva: zelená (mint)
Dostupnost: -----
Originální ochranný kryt Samsung Protective Cover pro vynikající chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S6. Ochranný kryt Samsung EF-YG920BMEGWW je vyroben tak trochu jinak, ale přesto klasicky z maximálně odolného plastu. Ochranný kryt Samsung Protective Cover je jiný ve své konstrukci. Kryt je totiž fixován pouze v rozích mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 čímž odkrývá veškeré ovládací prvky a konektory, ale současně dokonale chrání Váš smartphone před poškozením. Celý vnější povrch krytu Samsung Protective Cover má nádhernou hrubou povrchovou úpravu doplněnou chromovým logem Samsung. Kryt působí na mobilním telefonu Samsung Galaxy S6 naprosto famózně, ve své podstatě jako další vynikající designový prvek. Vnitřek krytu Samsung Protective Cover je potažen látkou z jemného mikroplyše, která zabrání jakémukoliv poškrábání smartphonu Samsung Galaxy S6. Samozřejmostí je, že zadní část krytu Samsung Protective Cover obsahuje výřez pro kameru s bleskem, tudíž nemusíte kryt z Vašeho smartphonu Samsung Galaxy S6 za žádných okolností sundávat dolů. Instalace krytu Samsung Protective Cover je také velmi jednoduchá, stačí jej pouze nacvaknout na mobilní telefon Samsung Galaxy S6 a vše je během chvilky hotovo. Kryt Samsung EF-YG920BMEGWW dokazuje, že ochrana Vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy S6, může být dokonale funkční, ale nemusí být zákonitě nevzhledná, ba naopak designově přínosná.
Produkt již není v prodeji, není možné ho objednat.
Vyberte si z prosím z naší aktuální nabídky.

Varianty produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Originální ochranný kryt Samsung Protective Cover pro vynikající chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S6.

Ochranný kryt Samsung EF-YG920BMEGWW je vyroben tak trochu jinak, ale přesto klasicky z maximálně odolného plastu. Ochranný kryt Samsung Protective Cover je jiný ve své konstrukci. Kryt je totiž fixován pouze v rozích mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 čímž odkrývá veškeré ovládací prvky a konektory, ale současně dokonale chrání Váš smartphone před poškozením.

Celý vnější povrch krytu Samsung Protective Cover má nádhernou hrubou povrchovou úpravu doplněnou chromovým logem Samsung. Kryt působí na mobilním telefonu Samsung Galaxy S6 naprosto famózně, ve své podstatě jako další vynikající designový prvek. Vnitřek krytu Samsung Protective Cover je potažen látkou z jemného mikroplyše, která zabrání jakémukoliv poškrábání smartphonu Samsung Galaxy S6.

Samozřejmostí je, že zadní část krytu Samsung Protective Cover obsahuje výřez pro kameru s bleskem, tudíž nemusíte kryt z Vašeho smartphonu Samsung Galaxy S6 za žádných okolností sundávat dolů. Instalace krytu Samsung Protective Cover je také velmi jednoduchá, stačí jej pouze nacvaknout na mobilní telefon Samsung Galaxy S6 a vše je během chvilky hotovo.

Kryt Samsung EF-YG920BMEGWW dokazuje, že ochrana Vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy S6, může být dokonale funkční, ale nemusí být zákonitě nevzhledná, ba naopak designově přínosná.

Vlastnosti ochranného krytu Samsung Protective Cover:
 • Originální ochranný kryt z odolného plastu, který je fixován na mobilním telefonu pouze v jeho rozích.
 • Všechny konektory a ovládací prvky včetně kamery s bleskem jsou plně přístupné i s nasazeným krytem.
 • Chrání dokonale celou zadní část, ale také boční hrany a rohy, před poskrábáním a případnými rázy po pádu.
 • Vnější část má nádherně zhrublý povrch, zatímco vnitřek je potažen jemným mikroplyšem proti poškrábání.
 • Ochranný kryt je uzpůsobeno přesně pro vynikající chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S6.

 • Obsah balení: originální ochranný kryt Samsung Protective Cover pro mobilní telefon Samsung SM-G920F Galaxy S6. (part no. EF-YG920BMEGWW)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ

  MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace