Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

Samsung EP-NG930BW stojánek pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení bílá (white)

Akce
Kat. číslo: 5073108
Výrobce: Samsung
Barva: bílá (white)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (2 ks)
 • Originální stojánek Samsung pro bezdrátové nabíjení vašeho mobilního telefonu.
 • Základna využívá Qi indukční technologii s praktickou LED indikací.
 • Samsung EP-NG930BWEGWW disponuje Fast Charge technologií, což je rychlonabíjení.
 • Jednoduše postavte mobilní telefon na základnu a začněte nabíjet v krátkém čase.
 • 799 Kč

     

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Originální stojánek Samsung Stand Type zajistí, že budete moci bezdrátově nabíjet váš mobilní telefon, smartphone, nebo tablet za pomoci standardu Qi. Tato technologie je certifikována aliancí Wireless Power Consortium a hojně se rozšiřuje napříč portfóliem výrobků.

  Originální stojánek Samsung EP-NG930BWEGWW je vyvedena v harmonickém designu klasického stojánku s povrchem evokujícím krásný skleněný vzhled. Bezdrátový stojánek Samsung Stand Type byl vylepšen v mnoha ohledech, a nejen ve vzhledu, ale i v použité technologii. Dotyková plocha k samotnému nabíjení obsahuje gumovou vložku proti poškrábání a spodní základna je vybavena protiskluzovým pogumovaným povrchem, aby dokonale držela na ploše stolu.

  Stojánek Samsung Stand Type má zezadu umístěn klasický microUSB konektor pro připojení nabíječky nebo USB kabelu k dobíjení vnitřních indukčních obvodů, které jsou zapotřebí pro úspěšné bezdrátové nabíjení. Intuitivní notifikace v podobě decentně schované přední LED indikace vám naprosto přesně oznámí v jakém stavu se nachází nabíjení vašeho mobilního telefonu, smartphonu, nebo tabletu.

  Samotná instalace mobilního telefonu, smartphonu, nebo tabletu vybaveného bezdrátovým nabíjením v Qi standardu je naprosto jednoduchá, stačí jej pouze postavit na stojánek Samsung Stand Type a nabíjení se samo spustí.

  Technologická inovace se nachází uvnitř bezdrátové základny a to v podobě funkce Fast Charge, která umožňuje rychlonabíjení kompatibilních modelů. V současné době je nabíječka určena například pro Samsung Galaxy S7, nebo Samsung Galaxy S7 Edge a další novější mobilní telefony.

  Bezdrátová nabíječka Samsung EP-NG930BWEGWW je elegantní forma dobíjení bez nutnosti připojování kabelů a konektorů.

  RYCHLONABÍJENÍ
  Samsung EP-NG930 stojánek pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení

  Originální stojánek Samsung Stand disponuje bezdrátovým rychlonabíjením Fast Charge.

  STOJÁNEK
  Samsung EP-NG930 stojánek pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení

  Optimální sklon a dokonalá stabilita stojánku Samsung Stand pro váš mobilní telefon.

  Vlastnosti stojánku bezdrátového dobíjení Samsung EP-NG930:
 • Originální stojánek v zakulaceném tvaru s indukčními obvody pro bezdrátové nabíjení.
 • Stojánek je v harmonickém designu připomínající skleněný povrch a vybrané materiály.
 • Indikace stavu nabíjení zabudovanou LED diodou, bezdrátový standard nabíjení Qi (WPC).
 • Protiskluzový povrch základny s kulatou gumovou vložkou proti skluzu a poškrábání.
 • Fast Charge technologie rychlonabíjení. Vstupní microUSB konektorem, 5V / 2A a 9V / 1,67A.

 • Rozměry: průměr 113 x 87 x 84 mm / opěrka pro telefon 10 mm
  Hmotnost: 167 g

  Kompatibilita: Všechny chytré mobilní telefony, smartphone a tablety vybavené standardem Qi pro bezdrátové nabíjení. Pro využití funkce Fast Charge rychlonabíjení je nutné použít modely Samsung SM-G928F Galaxy Edge+, Samsung SM-G930F Galaxy S7, Samsung SM-G935F Galaxy S7 Edge, nebo Samsung SM-N920F Galaxy Note 5 a novější. Ostatní telefony fungují přes klasické bezdrátové dobíjení. Jsou to například modely Samsung i9500 Galaxy S IV a Samsung i9505 Galaxy S4 (oba modely se speciálním zadním krytem nebo pouzdrem umožňujícím bezdrátové nabíjení), Samsung i9506 Galaxy S4 LTE-A (oba modely se speciálním zadním krytem nebo pouzdrem umožňujícím bezdrátové nabíjení), Samsung SM-G850 Galaxy Alpha (se speciálním zadním krytem nebo pouzdrem umožňujícím bezdrátové nabíjení), Samsung SM-G900 Galaxy S5 (se speciálním zadním krytem nebo pouzdrem umožňujícím bezdrátové nabíjení), Samsung SM-G920F Galaxy S6, Samsung SM-G925F Galaxy S6 Edge, Samsung N9005 Galaxy Note3 (se speciálním zadním krytem nebo pouzdrem umožňujícím bezdrátové nabíjení), Samsung SM-N910 Galaxy Note4 (se speciálním zadním krytem nebo pouzdrem umožňujícím bezdrátové nabíjení), Samsung SM-N915FY Galaxy Note Edge (se speciálním zadním krytem nebo pouzdrem umožňujícím bezdrátové nabíjení) a další.

  Obsah balení: stojánek bezdrátového nabíjení Samsung Wireless Charger Stand Type, rychlý průvodce. (part no. EP-NG930BWEGWW)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace