Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter originální nabíječka s USB Type-C výstupem a USB Type-C kabel černá (black)

Akce
Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter originální nabíječka s USB Type-C výstupem a USB Type-C kabel černá (black)   Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter originální nabíječka s USB Type-C výstupem a USB Type-C kabel černá (black) nabíječka   Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter originální nabíječka s USB Type-C výstupem a USB Type-C kabel černá (black) nabíječka zezadu   Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter originální nabíječka s USB Type-C výstupem a USB Type-C kabel černá (black) nabíječka konektor   Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter originální nabíječka s USB Type-C výstupem a USB Type-C kabel černá (black) USB Type-C konektory   Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter originální nabíječka s USB Type-C výstupem a USB Type-C kabel černá (black) USB Type-C komplet  
Kat. číslo: 26175
Výrobce: Samsung
Barva: černá (black)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (11 ks)
 • Originální nabíječka Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter do evropské sítě, je vhodná pro většinu mobilních telefonů značky Samsung
 • Nabíječka je dvoudílná, skládá se z síťového adaptéru a USB kabelu s USB Type-C konektorem
 • Kabel dosahuje standardní délky 1m
 • Kdo preferuje pro své zařízení jenom kvalitu a originální výrobu ocení kompletní balení nabíječky
 • 539 Kč

     
  Varianty produktu

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Video produktu

  Podrobný popis

  Originální nabíječka Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter do evropské sítě, je vhodná pro většinu mobilních telefonů značky Samsung s USB Type-C konektorem.

  Nabíječka Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter v sobě obsahuje USB výstup a v balení je navíc i samnostatný kabel s USB Type-C konektorem, takže stačí připojit kompatibilní mobilní telefon a můžete začít ihned nabíjet. Nabíječka Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter je v krásném jednoduchém provedení a v elegantním designu.

   

  Nabíječka Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter je vhodná pro ty, kteří preferují kvalitní a originální příslušenství pro své zařízení.

   

  Vlastnosti nabíječky do sítě Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter:

  • Vstup 100 - 240V / AC 50/60Hz, do klasické evropské elektrické sítě, dva kolíky.
  • Výstup 5V / 3A, USB kabel s USB Type-C konektor.
  • Elegnantní provedení.

   

  Kompatibilita: Mobilní telefony a smartphone Samsung a další s USB Type C konektorem.

   

  Obsah balení: originální nabíječka Samsung EP-TA845XB Super Fast Charging 2.0 Travel Adapter a USB kabel s USB Type-C konektorem.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2022   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace