UPOZORNĚNÍ: Od 1.2. jsme změnili otevírací dobu, nově od 8:30 do 17:00.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Kat. číslo: 5098095
Výrobce: Sony
Barva: žlutá (yellow)
Dostupnost: -----
Špičkový Bluetooth reproduktor Sony SRS-BTV5 představuje dokonalý zvuk pro hudbu i Vaše telefonní hovory. S reproduktorem Sony SRS-BTV5 si užijete hudbu bezdrátově a díky kompaktní velikosti prakticky kdekoliv Vás napadne. Reproduktor Sony SRS-BTV5 využívá bezdrátového přenosu Bluetooth a párování jak klasicky, tak i jednoduše dotykem přes technologii NFC. Kulatý vzhled je nejen esteticky krásný prvek, ale hlavně poskytuje reproduktoru špičkový zvuk díky technologii 360 Circle Sound. Což je v podstatě dokonalé šíření zvuku všemi směry stejně, do všech koutů místnosti, vždy slyšíte čístý, hlasitý a nádherný zvuk. Reproduktor Sony SRS-BTV5 zvládá dokonalý audio přenos nejen hudby, ale dokonce i hovoru, jelikož obsahuje integrovaný mikrofon. Tlačítky na reproduktoru Sony SRS-BTV5 lze ovládat hlasitost, ale i hovor, vše je jednoduše a ihned dostupné. Hlavní tlačítko zapínání, vypínání a párování je umístěně na spodní základně. Povrch reproduktoru Sony SRS-BTV5 je jemně pogumovaný, takže se velmi příjemně drží v ruce a díky gumovému okraji základny neklouže po povrchu, tudíž stojí vždy na svém místě. V tomto gumovém okraji je zabudovaná i stavová dioda a dioda indikace Bluetooth spojení, s tím že příjemně osvětlují boční strany reproduktoru. Integrovaná baterie reproduktoru Sony SRS-BTV5 se nabíjí pomocí microUSB konektoru, který je společně s audio konektorem 3,5mm důmyslně schován pod boční krytkou. Díky zabudované baterii vydrží Sony SRS-BTV5 hrát nepřetržitě až 4 hodiny a pokud jej potřebujete někam přenést, je součásti balení i přenosné pouzdro. Malý Bluetooth reproduktor Sony SRS-BTV5 pro velkou hudbu, dokonalé volání a skvělou zábavu.
Produkt již není v prodeji, není možné ho objednat.
Vyberte si prosím z naší aktuální nabídky:

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Špičkový Bluetooth reproduktor Sony SRS-BTV5 představuje dokonalý zvuk pro hudbu i Vaše telefonní hovory.

S reproduktorem Sony SRS-BTV5 si užijete hudbu bezdrátově a díky kompaktní velikosti prakticky kdekoliv Vás napadne. Reproduktor Sony SRS-BTV5 využívá bezdrátového přenosu Bluetooth a párování jak klasicky, tak i jednoduše dotykem přes technologii NFC. Kulatý vzhled je nejen esteticky krásný prvek, ale hlavně poskytuje reproduktoru špičkový zvuk díky technologii 360 Circle Sound. Což je v podstatě dokonalé šíření zvuku všemi směry stejně, do všech koutů místnosti, vždy slyšíte čístý, hlasitý a nádherný zvuk.

Reproduktor Sony SRS-BTV5 zvládá dokonalý audio přenos nejen hudby, ale dokonce i hovoru, jelikož obsahuje integrovaný mikrofon. Tlačítky na reproduktoru Sony SRS-BTV5 lze ovládat hlasitost, ale i hovor, vše je jednoduše a ihned dostupné. Hlavní tlačítko zapínání, vypínání a párování je umístěně na spodní základně.

Povrch reproduktoru Sony SRS-BTV5 je jemně pogumovaný, takže se velmi příjemně drží v ruce a díky gumovému okraji základny neklouže po povrchu, tudíž stojí vždy na svém místě. V tomto gumovém okraji je zabudovaná i stavová dioda a dioda indikace Bluetooth spojení, s tím že příjemně osvětlují boční strany reproduktoru.

Integrovaná baterie reproduktoru Sony SRS-BTV5 se nabíjí pomocí microUSB konektoru, který je společně s audio konektorem 3,5mm důmyslně schován pod boční krytkou. Díky zabudované baterii vydrží Sony SRS-BTV5 hrát nepřetržitě až 4 hodiny a pokud jej potřebujete někam přenést, je součásti balení i přenosné pouzdro.

Malý Bluetooth reproduktor Sony SRS-BTV5 pro velkou hudbu, dokonalé volání a skvělou zábavu.

Vlastnosti Bluetooth reproduktoru Sony SRS-BTV5:
 • Bluetooth 3.0, dosah 10 metrů, profily HFP, HSP, A2DP, AVRCP.
 • Snadné párování přes Bluetooth anebo dotykem přes NFC.
 • Tlačítko zapnutí/vypnutí/párování, ovládání hlasitosti +/- a tlačítko ovládání hovoru.
 • Nabíjení pomocí schovaného microUSB konektoru.
 • Možnost připojení přes audio kabel pomocí konektoru Jack 3,5mm.
 • Doba přehrávání až 4 hodiny, LED indikace stavu a Bluetooth.
 • Možnost stáhnutí aplikace Smart Connect z Google Play.

 • Rozměry: průměr 65 mm x výška 68 mm
  Hmotnost: 130 g

  Kompatibilita: Bluetooth reproduktor Sony SRS-BTV5 je funkční s mobilními telefony, smartphony, tablety, podporujícími profily a s různými operačními systémy jako je Android, iOS, WindowsPhone, BlackBerry apod.

  Obsah balení: bezdrátový Bluetooth reproduktor Sony SRS-BTV5, USB kabel s microUSB konektorem, neoprénové pouzdro, manuály Sony SRS-BTV5. (part no. 1281-4419.1)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (1)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  28.03.2019   |   Milena Švábová
  Jak dloho se reproduktor nabíji. Jak poznám, že je nabitý. Děkuji
  Odpověď 1M.cz:
  Pěkný den,
  reproduktor se nabíjí přibližně 3 hodiny. Po dobu nabíjení svítí oranžová kontrolka, která při úplném nabití zhasne.
  Děkuji za Váš dotaz, s pozdravem
  Aneta Červenková
  © 1M.cz,   2001-2020   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace