Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black)

Novinka v nabídce
Náš TIP
Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black)   Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black) komplet   Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black) ochranné sklo   Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black) ochranné sklo zezadu   Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black) zadní kryt   Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black) zadní kryt zepředu   Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black) přední kryt   Spigen Geo Armor 360 Mag MagSafe odolný ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Pro černá (black) přední kryt zezadu  
Kat. číslo: 39680
Výrobce: Spigen
Barva: černá (black)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (1 ks)
 • Spigen Geo Armor je dvoudílná, vysoce odolná, 360stupňová pancéřová ochrana.
 • Přední část pouzdra tvoří polykarbonátový rám doplněný kvalitní polykarbonátovou fólií o tvrdosti 5H, která dokonale odráží zobrazované barvy a neovlivňuje citlivost dotyku.
 • Zadní pružné tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního TPU obohaceného o protinárazovou pěnu pro ještě intenzivnější ochranu zařízení při pádu.
 • 999 Kč vč. DPH

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Spigen Geo Armor je dvoudílná, vysoce odolná, 360stupňová pancéřová ochrana. Pouzdro bylo navrženo s ohledem i na ty nejnáročnější podmínky!
  Přední část pouzdra tvoří polykarbonátový rám doplněný kvalitní polykarbonátovou fólií o tvrdosti 5H, která dokonale odráží zobrazované barvy a neovlivňuje citlivost dotyku.
  Zadní pružné tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního TPU obohaceného o protinárazovou pěnu pro ještě intenzivnější ochranu zařízení při pádu.

  Odolný proti otřesům, perfektně sedí, neomezuje možnost bezdrátového nabíjení. Každý roh navíc výrobce vybavil technologií Air Space pro lepší ochranu zařízení v případě nechtěného pádu.

  Geo Armor360 má štíhlou a minimalistickou siluetu a texturovaný povrch zajišťuje pevné uchopení během používání.

  Pouzdro je vybaveno kroužkem kompatibilním s bezdrátovou technologií MagSafe.
  Magnetický kroužek zajistí maximální účinnost nabíjení a rychlé a snadné připojení ke všemu příslušenství s funkcí MagSafe.

  Každý produkt Spigen splňuje vojenský odporový standard MIL STD 810G 516.6, což znamená, že byl 26krát shozen z výšky 2 metrů.

  VLASTNOSTI PRODUKTU:
  - 100% originál
  - Zabaleno v originálním balení
  - Precizně vyrobené
  - Poskytuje extrémní ochranu před pády
  - Extra pěna jako dodatečná ochrana
  - Kompatibilní s technologií MagSafe
  - Perfektně sedí
  - Plně funkční
  - Splňuje vojenský standard pro pádové testy (MIL STD 810G 516.6)
  - Snadná montáž a demontáž

  Naše hodnocení

  • Vysoce kvalitní materiál.
  • Velká odolnost.
  • Originál.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2024   |   e-shop: triangl web