Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

USAMS Arco ochranný rámeček pro Apple iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus růžová (rose)

Výprodej
USAMS Arco bumper pro Apple iPhone 6 Plus rose   USAMS Arco bumper pro Apple iPhone 6 Plus zezadu  
Kat. číslo: 6172725
Výrobce: USAMS
Barva: růžová (rose)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (2 ks)
Elegantní ochranný rámeček USAMS Arco pro účinnou ochranu Vašeho chytrého mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus. Ochranný bumper USAMS Arco je v precizním provedení a náramně se tak hodí pro Váš Apple iPhone 6 Plus. Ochranný kryt USAMS Arco je z vnějšku vyroben z hliníku, který je krásně chladný. Dvojitá barevná povrchová úprava rámu USAMS Arco pak dodává potřebný styl i Vašemu mobilnímu telefonu Apple iPhone 6 Plus. Extra pevný rámeček USAMS Arco se na smartphone Apple iPhone 6 Plus instaluje jednoduše. Ve spodním rohu krytu USAMS Arco je umístěn jednoduchý, ale účinný mechanismus pro tzv. zamknutí nebo odemknutí krytu. Po odemčení stačí USAMS Arco jednoduše nainstalovat na obvod mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus, poté opět pevně zafixovat a vše je rázem hotovo. USAMS Arco chrání nejen boční hrany mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus, ale díky přesahům přes okraje i přední a zadní část například při položení na stůl. Rámeček USAMS Arco obsahuje elegantně vykrojené krytky bočních tlačítek, výřezy pro spodní konektory, ale i děrování pro reproduktor. Vnitřek rámečku USAMS Arco je pak potažen jemným semišem, aby nedošlo k poškrábání mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus například při instalaci krytu. Ochranný rám USAMS Arco je stylová ochrana pro mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus.
15 Kč vč. DPH

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Elegantní ochranný rámeček USAMS Arco pro účinnou ochranu Vašeho chytrého mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus.

Ochranný bumper USAMS Arco je v precizním provedení a náramně se tak hodí pro Váš Apple iPhone 6 Plus. Ochranný kryt USAMS Arco je z vnějšku vyroben z hliníku, který je krásně chladný. Dvojitá barevná povrchová úprava rámu USAMS Arco pak dodává potřebný styl i Vašemu mobilnímu telefonu Apple iPhone 6 Plus.

Extra pevný rámeček USAMS Arco se na smartphone Apple iPhone 6 Plus instaluje jednoduše. Ve spodním rohu krytu USAMS Arco je umístěn jednoduchý, ale účinný mechanismus pro tzv. zamknutí nebo odemknutí krytu. Po odemčení stačí USAMS Arco jednoduše nainstalovat na obvod mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus, poté opět pevně zafixovat a vše je rázem hotovo.

USAMS Arco chrání nejen boční hrany mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus, ale díky přesahům přes okraje i přední a zadní část například při položení na stůl. Rámeček USAMS Arco obsahuje elegantně vykrojené krytky bočních tlačítek, výřezy pro spodní konektory, ale i děrování pro reproduktor. Vnitřek rámečku USAMS Arco je pak potažen jemným semišem, aby nedošlo k poškrábání mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus například při instalaci krytu.

Ochranný rám USAMS Arco je stylová ochrana pro mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus.

Vlastnosti ochranného rámečku USAMS Arco:
 • Ochranný rám z chladného pevného hliníku, pro dokonalou ochranu před pádem a poškrábáním.
 • Vnitřek rámečku je potažen jemným semišem, ve spodním rohu je umístěn klip pro instalaci.
 • Kryt obsahuje všechny výřezy a otvory pro konektory, reproduktor, mikrofon a kryty tlačítek.
 • Bumper obsahuje přední i zadní přesahy, pro ochranu displeje a zadní stěny mobilního telefonu.
 • Dvojitá povrchová barevná úprava krásně ladí s designem chytrého mobilního telefonu Apple iPhone 6 Plus.

 • Obsah balení: ochranný rámeček USAMS Arco pro mobilní telefon Apple iPhone 6 Plus 5,5 palce 16GB, 64GB, 128GB. (part no. IP6PSHGS04)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2021   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace