Eshop, infolinky, expedice, vše funguje tak jak má. | Prodejna otevřena pro výdej objednávek z eshopu.
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

USAMS Lange flipové pouzdro pro Apple iPhone 6, iPhone 6S modrá (blue)

Výprodej
USAMS Lange flip Apple iPhone 6 blue   USAMS Lange flip Apple iPhone 6 zezadu   USAMS Lange flip Apple iPhone 6 otevřené   USAMS Lange flip Apple iPhone 6 stojánek  
Kat. číslo: 6172534
Výrobce: USAMS
Barva: modrá (blue)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (2 ks)
Praktické flipové pouzdro USAMS Lange pro chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6 je navrženo opravdu promyšleně. Pouzdro USAMS Lange je vyrobeno v populární flipové konstrukci z vysoce kvalitní umělé kůže s důrazem na sebemenší detail. Samotný mobilní telefon Apple iPhone 6 je umístěn ve vnitřním silikonovém krytu, který je zezadu potažen zmíněnou umělou kůží. Tato kůže přechází naprosto plynule v přední část pouzdra USAMS Lange a vytváří tak uzavíratelný přední flip. Flip je u pouzdra USAMS Lange obohacen navíc o průhledné okénko, které zobrazuje ty nejdůležitější informace na displeji mobilního telefonu Apple iPhone 6. V dolní části předního flipu se nachází efektní barevný pruh pro zdůraznění celkového designu pouzdra USAMS Lange. Flipové pouzdro USAMS Lange chrání kompletně celý mobilní telefon Apple iPhone 6 včetně zadní stěny, bočních hran, ale i předního rozměrného dotykového displeje. V pouzdře USAMS Lange máte navíc k dispozici všechny konektory, ovládací prvky a kameru s bleskem, aniž byste museli chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6 vytahovat ven. Konstrukce pouzdra USAMS Lange z něj umožnuje vytvořit velice praktický stojánek. Stačí pouzdro USAMS Lange otevřít, vaničku mírně naklonit a stojánek pro Apple iPhone 6 je hotov. Pouzdro USAMS Lange se vyznačuje velice kvalitním dílenským zpracováním se stylovým chromovým USAMS logem na předním flipu.
80 Kč vč. DPH

   
Varianty produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY


Načítám parametry ...

Podrobný popis

Praktické flipové pouzdro USAMS Lange pro chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6 je navrženo opravdu promyšleně.

Pouzdro USAMS Lange je vyrobeno v populární flipové konstrukci z vysoce kvalitní umělé kůže s důrazem na sebemenší detail. Samotný mobilní telefon Apple iPhone 6 je umístěn ve vnitřním silikonovém krytu, který je zezadu potažen zmíněnou umělou kůží. Tato kůže přechází naprosto plynule v přední část pouzdra USAMS Lange a vytváří tak uzavíratelný přední flip.

Flip je u pouzdra USAMS Lange obohacen navíc o průhledné okénko, které zobrazuje ty nejdůležitější informace na displeji mobilního telefonu Apple iPhone 6. V dolní části předního flipu se nachází efektní barevný pruh pro zdůraznění celkového designu pouzdra USAMS Lange.

Flipové pouzdro USAMS Lange chrání kompletně celý mobilní telefon Apple iPhone 6 včetně zadní stěny, bočních hran, ale i předního rozměrného dotykového displeje. V pouzdře USAMS Lange máte navíc k dispozici všechny konektory, ovládací prvky a kameru s bleskem, aniž byste museli chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6 vytahovat ven. Konstrukce pouzdra USAMS Lange z něj umožnuje vytvořit velice praktický stojánek. Stačí pouzdro USAMS Lange otevřít, vaničku mírně naklonit a stojánek pro Apple iPhone 6 je hotov.

Pouzdro USAMS Lange se vyznačuje velice kvalitním dílenským zpracováním se stylovým chromovým USAMS logem na předním flipu.

Vlastnosti flipového koženého pouzdra USAMS Lange:

  • Kombinace odolného silikonového krytu a předního flipu se zavíráním do boku typu kniha.
  • Silikonová TPU vanička potažená kvalitní umělou kůží s důrazem na dokonalé zpracování.
  • Přední flip obsahuje i průhledné okénko, ve kterém vidíte důležité informace na displeji.
  • Mobilní telefon má v pouzdře k dispozici všechny konektory a ovládací prvky včetně kamery.
  • Díky své konstrukci se nemusí pouzdro otevríta a lze z pouzdra vytvořit velmi praktický stojánek.
  • Kvalitní dílenské zpracování s chromovým logem USAMS přesně pro mobilní telefon Apple iPhone 6.

  • Obsah balení: kožené pouzdro s flipem USAMS Lange series Window pro mobilní telefon Apple iPhone 6 4,7 palce. (part no. IP6LG05)

DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

ZADAT NOVÝ DOTAZ
© 1M.cz,   2001-2021   |   e-shop: triangl web
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace