Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci

USAMS Metal Magnetic USB kabel s magnetickým 5 pinovým konektorem a samostatnou magnetickou záslepkou s Apple Lightning konektorem zlatá (gold)

Akce
Náš TIP
Kat. číslo: 6173169
Výrobce: USAMS
Barva: zlatá (gold)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (1 ks)
 • Netradiční USB kabel USAMS Metal Magnetic s klasickým kulatým profilem.
 • Umožňuje synchronizaci dat a dobíjení s délkou 1 metr.
 • USB kabel USAMS Metal Magnetic má hliníkový kryt na obou konektorech.
 • Obsahuje USB konektor, ale hlavně magnetický konektor se samostatnou magnetickou záslepkou Lightning konektoru.
 • 299 Kč

     
  Varianty produktu

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Netradiční USB kabel USAMS Metal Magnetic s inovativním řešením magnetických konektorů pro váš mobilní telefon, smartphone, nebo tablet od značky Apple.

  USB kabel USAMS Metal Magnetic je vyroben v naprosto klasickém kulatém profilu, který má zvýšenou odolnost a ochranu proti překroucení. Jeden konec kabelu USAMS Metal Magnetic obsahuje klasický USB konektor, jenž lze zapojit nejen do počítače, ale například i do nabíječky s USB výstupem. Druhý konec USB kabelu USAMS Metal Magnetic, ale obsahuje neobvyklí 5 pinový magnetický konektor. Ten slouží k propojení s magnetickou záslepkou určenou pro inovativní Lightning konektor.

  USAMS Metal Magnetic USB kabel s magnetickým 5 pinovým konektorem a samostatnou magnetickou záslepkou s Apple Lightning konektorem Výhoda takového řešení spočívá v tom, že s kabelem USAMS Metal Magnetic nemusíte řešit orientaci konektoru, je s ním snazší manipulace například ve tmě, nebo za šera, prostě magnet vás vždy navede naprosto přesně na konektor. Magnetická záslepka Apple Lightning konektoru funguje současně i jako krytka, tudíž máte konektor chráněn před poškozením častým vysouváním a zasouváním, ale také v konektoru nezůstává špína. Samotná instalace je jednoduchá, magnetickou záslepku vsunete na stálo do Lightning konektoru a díky miniaturním rozměrům doslova splyne s vaším mobilním telefonem. Poté stačí v případě nutnosti připojit magnetický USB kabel USAMS Metal Magnetic a můžete začít nabíjet nebo synchronizovat data mobilního telefonu Apple iPhone, přehrávače Apple iPod, nebo tabletu Apple iPad.

  Veškeré konektory USB kabelu USAMS Metal Magnetic jsou vyrobeny s důrazem na ergonomii, jsou pevně zatavené a mají dokonale odstíněný hliníkový kryt s metalickým povrchem. Krásný, ale hlavně úžasně ergonomický vzhled má za následek lepší manipulaci a způsob užíváni. Samotný kabel umožňuje rychlejší propustnost dat a také zvýšenou proudovou zátěž, což je vhodné především pro již zmíněné tablety Apple iPad. Použití záslepky je vhodné pro jakýkoliv iPhone, nebo iPad s Apple Lightning konektorem, jelikož krytka vždy drží na svém místě a vypadá v telefonu, nebo tabletu krásně. Připojování magnetického kabelu je vhodné jakoby houpavým pohybem, ne tahem, aby nedocházelo k vyjmutí i samotné záslepky, jelikož magnet je a musí být silný.

  Magnetický USB kabel USAMS Metal Magnetic si oblíbíte nejen pro svůj vzhled, ale hlavně pro své unikátní řešení.

  Vlastnosti magnetického USB kabelu USAMS Metal Magnetic:
 • Na jedné straně USB kabelu je klasický USB konektor, typ A / samec, do klasického USB portu.
 • Na druhé straně kabelu se nachází inovativní magnetický 5pin konektor s oboustrannou orientací.
 • Třetí konektor v řadě je tvořen samostatnou magnetickou záslepkou pro Lightning konektor.
 • Kulatý profil kabelu s odolným povrchem a v magnetickém konektoru schovaná LED indikace dobíjení.
 • Pevně zatavené konektory s dokonalým stíněním, hliníkovým potahem a metalickým designem.
 • Precizně vyrobený USB kabel USAMS Metal Magnetic s dostatečnou délkou cca 1 metr.

 • Kompatibilita: Magnetický USB kabel USAMS Metal Magnetic včetně magnetické záslepky s Apple Lightning konektorem je kompatibilní s mobilními telefony, smartphone, nebo tablety s inovativním Lightning konektorem. Jedná se například o mobilní telefon Apple iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6 4,7 palce, iPhone 6S 4,7 palce, iPhone 6 Plus 5,5 palce, iPhone 6S Plus 5,5 palce, dále pak tablet Apple iPad Retina, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro případně přehrávač Apple iPod nano 7. generace, iPod touch 5. generace a další.

  Obsah balení: USB kabel USAMS Metal Magnetic s 5 pinovým magnetickým konektorem, magnetický záslepka pro Apple Lightning konektor. (part no. IP6SLD03)

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (1)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  04.01.2017   |   Anonymní uživatel
  Dobrý den, měla bych dotaz, jestli je možné použít tento kabel u ipad 3,( ne mini )děkuji Olbertová
  Odpověď 1M.cz:
  Dobrý den,
  pokud máte klasický Lightning konektor můžete použít jakýkoliv kabel s Apple Lightningem.
  S pozdravem Michal Kos.
  © 1M.cz,   2001-2019   |   e-shop: triangl web
  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace