Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

Baseus Explorer opletený USB kabel délky 2 metry s Apple Lightning konektorem (CATS000503) tmavě modrá (dark blue)

Novinka v nabídce
Náš TIP
Baseus Explorer opletený USB kabel délky 2 metry s Apple Lightning konektorem (CATS000503) tmavě modrá (dark blue)   Baseus Explorer opletený USB kabel délky 2 metry s Apple Lightning konektorem (CATS000503) tmavě modrá (dark blue) komplet  
Kat. číslo: 38292
Výrobce: Baseus
Barva: tmavě modrá (dark blue)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (4 ks)
 • Nabíjejte svá zařízení Apple rychle a bezpečně.
 • Kabel Baseus Explorer USB to Lightning vám pomůže při nabíjení 2,4 ampérů při přenosu souborů rychlostí 480 MB/s.
 • Vysoce kvalitní materiály zajišťují trvanlivost a odolnost proti mechanickému poškození a délka 2 m se promítá do vysokého komfortu používání.
 • 259 Kč vč. DPH

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Baseus Explorer USB na Lightning kabel

  Nabíjejte svá zařízení Apple rychle a bezpečně. Kabel Baseus Explorer USB to Lightning vám pomůže při nabíjení 2,4 ampérů při přenosu souborů rychlostí 480 MB/s. Kabel automaticky vypne přístup k napájení, když je připojené zařízení plně nabité. Vysoce kvalitní materiály zajišťují trvanlivost a odolnost proti mechanickému poškození a délka 2 m se promítá do vysokého komfortu používání.

   

  Rychlé a bezpečné nabíjení

  Kabel využívá funkci rychlého nabíjení a intenzitu 2,4 A, díky čemuž můžete zařízení Apple nabíjet v krátké době. Co je důležité, nemusíte se starat o jejich bezpečnost, protože kabel vypne napájení, když je připojené zařízení plně nabité - čímž chrání baterii před přebíjením.

   

  Rychlý přenos dat

  Kabel USB na Lightning Baseus Explorer umožňuje nejen rychlé nabíjení, ale také okamžitý přenos dat. Chcete poslat fotografie z dovolené nebo předvést video z rodinné oslavy? Nic jednoduššího! Přenosová rychlost je 480 MB/s a přenos jednoho gigabajtu bude trvat pouze 24 sekund.

   

  Bude to trvat roky

  Co dělá kabel Baseus Explorer tak odolný a odolný proti poškození? Jedná se o vysoce kvalitní materiály, které byly použity při jeho výrobě. K výrobě zástrčky byla použita prášková metalurgie technika, takže je odolná, odolná proti poškození a oxidaci. Kromě toho byla část kabelu na zástrčce zesílena, takže opakované ohýbání neovlivní stav výrobku.

   

  Pohodlné použití

  Průhledný design zástrčky upoutá pozornost a dává jí moderní charakter. A co víc, najdete na něm světelný indikátor, který vás informuje o provozu kabelu. Stačí tedy jen pohled na to, abyste zkontrolovali, zda se připojené zařízení stále nabíjí. Pozoruhodná je také délka kabelu - 2 metry zajišťuje maximální komfort při používání.

  Naše hodnocení

  • Kvalitní provedení.
  • Mimořádná kvalita.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2024   |   e-shop: triangl web