Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Můj účet
*

*


Zapomněl jsem heslo
Vytvořit novou registraci
Úvod   |   Informace   |   Prodejna   |   Kontakt   |  
KATALOG

Baseus Explorer opletený USB Type-C kabel délky 2 metry s Apple Lightning konektorem 20W (CATS000103) tmavě modrá (dark blue)

Novinka v nabídce
Náš TIP
Baseus Explorer opletený USB Type-C kabel délky 2 metry s Apple Lightning konektorem 20W (CATS000103) tmavě modrá (dark blue)   Baseus Explorer opletený USB Type-C kabel délky 2 metry s Apple Lightning konektorem 20W (CATS000103) tmavě modrá (dark blue) komplet  
Kat. číslo: 38290
Výrobce: Baseus
Barva: tmavě modrá (dark blue)
Dostupnost:
SKLADEM NA PRODEJNĚ (5 ks)
 • Postarejte se o maximální pohodlí každodenního života.
 • Pomůže vám kabel USB-C na Lightning Baseus Explorer, který umožňuje rychlé nabíjení s výkonem 20 W a bleskově rychlý přenos dat 480 MB/s.
 • Výrobek se také vyznačuje průhledným designem a vysoce kvalitní materiály jsou zodpovědné za výjimečnou trvanlivost.
 • 288 Kč vč. DPH

  TECHNICKÉ PARAMETRY


  Načítám parametry ...

  Podrobný popis

  Baseus Explorer USB-C na Lightning kabel (modrá)

  Postarejte se o maximální pohodlí každodenního života. Pomůže vám kabel USB-C na Lightning Baseus Explorer, který umožňuje rychlé nabíjení s výkonem 20 W a bleskově rychlý přenos dat 480 MB/s. Kabel je vybaven funkcí automatického výpadku napájení, která chrání vaše zařízení před přebíjením. Výrobek se také vyznačuje průhledným designem a vysoce kvalitní materiály jsou zodpovědné za výjimečnou trvanlivost.

   

  Rychlé a bezpečné nabíjení

  Kabel Baseus Explorer vám umožní rychle a pohodlně obnovit energii mnoha zařízení Apple. Takže s jeho pomocí budete účtovat nejen váš iPhone, ale i tablet. Transparentní konstrukce zástrčky umožňuje přístup ke světelnému indikátoru, který informuje o stavu nabíjení. Co je důležité, můžete telefon připojit přes noc a když zařízení plně obnoví svou energii, kabel automaticky přeruší přístup energie, aby se zabránilo přebíjení.

   

  Expresní přenos dat

  Kabel je užitečný nejen pro obnovu energie, ale také pro přenos souborů. Přenosová rychlost je 480 MB/s, takže můžete sdílet fotografie, hudbu nebo základní dokumenty v žádném okamžiku. Přenos souboru s jedním gigabajtem trvá jen 24 sekund. Dalším pozoruhodným rysem je délka kabelu, která je 2 metry a umožňuje pohodlné a nerušené spojení s vybranými zařízeními.

   

  Solidní zpracování

  Kabel Baseus Explorer se vyznačuje mimořádnou trvanlivostí, která vyplývá z použití nejkvalitnějších materiálů. Při výrobě zástrčky byla použita prášková metalurgie technika, díky níž je odolný, odolný proti poškození a oxidaci. Takže se nemusíte starat o jeho rozbití při častém používání. Část kabelu v blízkosti zástrčky byla dodatečně vyztužena, takže opakované ohýbání neovlivní stav výrobku.

  Naše hodnocení

  • Kvalitní provedení.

  DISKUZE, DOTAZY, KOMENTÁŘE (0)

  ZADAT NOVÝ DOTAZ
  © 1M.cz,   2001-2024   |   e-shop: triangl web